Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Używanie komendy raz na jakiś czas.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W config.yml pluginu Essentials nie ma i nie było możliwości ustawienia czasu do następnego skorzystania z komendy /repair. Aby można było ją użyć raz na 24h potrzebujesz pluginu:

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/mycommand/

oraz stworzenia czasu oczekiwania do tejże komendy. Gotowa już:

'1':
 command: /napraw
 type: runcommand
 runcmd:
 - /repair all
 delaytimer: 86400

Members ---> Pro User ---> Postmaker ---> Black Member ---> MPC Champion ---> MPC Gold Member ---> MPC Winner

Pasjonat
Opublikowano

Skrypt:

variables:
        {napraw} = "nie"
command /napraw:
        trigger:
                if player has permissions "napraw.use":
                        if {napraw} is "nie":
                                execute player command "/repair all"
                                set {napraw} to "tak"
                                wait 86400 seconds
                                set {napraw} to "nie"
                        else:
                                send "Musisz poczekać 24 godziny od momentu uzycia tej komendy!"
                else:
                        send "&4&lNIE MASZ UPRAWNIEN DO TEGO!"
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

@UP - Po co ci jeszcze raz ?

 

tu masz kod

variables:
        {napraw} = "nie"
command /napraw:
        trigger:
                if player has permissions "napraw.use":
                        if {napraw} is "nie":
                                execute player command "/repair all"
                                set {napraw} to "tak"
                                wait 86400 seconds
                                set {napraw} to "nie"
                        else:
                                send "Musisz poczekać 24 godziny od momentu uzycia tej komendy!"
                else:
                        send "&4&lNIE MASZ UPRAWNIEN DO TEGO!"

A jak kod tobie nie wystarcza to łap linka ...

http://pastebin.com/C6YbgV7F
Opublikowano

 

Skrypt:

variables:
        {napraw} = "nie"
command /napraw:
        trigger:
                if player has permissions "napraw.use":
                        if {napraw} is "nie":
                                execute player command "/repair all"
                                set {napraw} to "tak"
                                wait 86400 seconds
                                set {napraw} to "nie"
                        else:
                                send "Musisz poczekać 24 godziny od momentu uzycia tej komendy!"
                else:
                        send "&4&lNIE MASZ UPRAWNIEN DO TEGO!"

Hmm, skript zjebany... Jak ktos wylaczy serw to sie zbuguje ;-).

 

Po dwa, a jak ktos uzyje normalnie /repair lub /erepail?

lub /fix, /efix?

mhm

 

I nie command "repair"

tylko on command

I zapomniales o cancel event

Opublikowano

Mógłbym poprosić o dobry skrypt?
próbowałem coś takiego:
 

variables:
        {napraw} = "nie"
command /napraw:
        trigger:
                if player has permissions "napraw.use":
                        if {napraw} is "nie":
                                on command "/repair all"
                                set {napraw} to "tak"
                                wait 86400 seconds
                                set {napraw} to "nie"
				cancel event 
                        else:
                                send "Musisz poczekać 24 godziny od momentu uzycia tej komendy!"
                else:
                        send "&4&lNIE MASZ UPRAWNIEN DO TEGO!"

I nie działa, nie znam się na tym więc prosiłbym o wyrozumiałość :(

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

da zrobić tak żeby sprzedać 1 raz item i że jak wpisze komendę na sprzedanie to wyświetli że już sprzedał i teraz musi kupić na sprzedanie mam już gotowy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...