Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Gta SA wywala do pulpitu w trakcie gry (rozwiń po więcej info)


bedu123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam to mój 1 nie wiem post? mniejsza z tym sprawa dotyczy gta san andreas gdy wejdę do gry wczytam save pogram chwilkę i nagle wywal mnie na pulpit i otrzymuje komunikat związany z zakończeniem programu :( tak jest za każdym razem ( instalowałem już nowe patche do gta / przeinstalowałem grę ( orginał) ) nie wiem moze to wina cracka bo gram na nim ponieważ ciągłe wkładanie płyty mnie irytuje ;P Proszę o pomoc jeśli znasz rozwiązanie pisz :) Nagrodzę :)

Opublikowano

Witam to mój 1 nie wiem post? mniejsza z tym

 

Tak, to Twoj 1szy post na tym forum.

 

 

sprawa dotyczy gta san andreas gdy wejdę do gry wczytam save pogram chwilkę i nagle wywal mnie na pulpit i otrzymuje komunikat związany z zakończeniem programu :( tak jest za każdym razem ( instalowałem już nowe patche do gta / przeinstalowałem grę ( orginał) ) nie wiem moze to wina cracka bo gram na nim ponieważ ciągłe wkładanie płyty mnie irytuje

 

Podaj mi stronkę, skad ściągnąłeś tego SAVA do GTA SAN ANDREAS, wgram to u siebie i zobaczymy.

To nie wina cracka.

bez gif


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...