Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info][Zapowiedź]Nos Bot powraca w nowej wersji "Nt Bot"


Lobod12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

@

@

R

E
K
L
A
M
A

Witam w temacie dotyczącym mojego nowego projektu na MpcForum
Propozycje funkcji proszę podawać w postach poniżej , a ewentualni beta testerzy mogą zgłosić się na PW.

 

Ps. Poszukuje grafika do wykonania tła i przycisków dla bota więcej info na PW.

 

 

 

Wykonane:

  1. Atak z broni pierwszej i drugiej
  2. Podnoszenie lotu
  3. Skillowanie
  4. Wybór Skinna dla Bota (tak drobna customizacja dla każdego)

Do wykonania:

  1. Siadanie
  2. Pocenie
  3. Chodzenie po mapie
Opublikowano

Bardzo fajny pomysł dodam sobie do listy i oczywiście Like

 

Ps. dla osób z działu AutoIt jak zrobić wysyłanie do zminimalizowanego inaczej niż przez ControlSend?

Opublikowano

Mam jedno zasadnicze pytanie. Na co komu obecnie bot? Wbicie 55 lvl kwestia 2-3 dni, potem jest LoD gdzie się wbija na początku 2-3 lvl dziennie. 3 lata temu może i bocenie miało sens (szczególnie na groszkach), ale teraz już niezbyt.

Opublikowano

Dodaj automatyczne odpisywanie na PW

Zeby bylo okolo 300 tekstow ktore sa randomowe oraz ustalone na dana wiadomosc

czyli na przyklad

 

Tomek: Siema

ja(BOT) : Hej nie moge teraz

 

 

Tomek: Jestes? , Jestes itd.

Ja(BOT): Tak nie przeszkadzaj

 

Cos takiego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...