Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Battle Chest


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym się dowiedzieć pewnej rzeczy. Otóż kiedyś dostałem BattleChesta i była tam podstawka TBC WotLK i Cataclysm i teraz pytanie czy jak bym chciał zacząć grę to muszę dokupić Miss of Pandarie i abonament na 2m powiedzmy czy może muszę kupować wszystko ?

1360337495-U363674.jpg

Opublikowano

Jeżeli masz kod na battle chesta to możesz tylko mop i abonament . Jeżeli już użyłeś to musisz znać dane do konta na którym użyłeś .

1377430129-U769346.png
Opublikowano

Dane wszystko mam tylko po prostu battle chesta użyłem prawie rok temu ponieważ dostałem go na święta bodajże za to że mam D3 i chciałem wiedzieć czy będę musiał wszystko kupować .

1360337495-U363674.jpg

Opublikowano

Nie musisz dokupywać MoP'a żeby móc grać. MoP'a sobie kup jak już będziesz miał 85lvl i będziesz chciał lecieć do max lvl'a. Konto masz już na zawsze, to że rok temu aktywowałeś tam battle chesta to nic nie szkodzi... kupujesz tyylko pre paida i lecisz dalej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...