Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]le blanc support


Myu

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Elo elo czy lb na supporcie jest dobra?

Bo moi pro znajomi mistrzowie tej gry mówią ze jest spoko

Tell me pls


Paktofoniczny_eune_64_2_logo.png



Opublikowano

Co prawda ma slowa, sneara, dobry harras, ale jest papierowa. W late bez itemków nic nie zrobi, więc na supporta się nią chodzić nie opłaca-only mid.

279981407253602336505.png
Opublikowano

Na harass oraz pomoc w zdobywaniu fragów by się nadała,ale niestety ma słaby cover,więc raczej nie na support'a.

Opublikowano

Kiedyś jeszcze Azubu grało bodajże na Anexis lb na supporcie i ich zaorali, więc... może to i działa, ale po co, jak jest conajmniej 5 supportów które lepiej działają niż owa LB

Opublikowano

Co prawda ma slowa, sneara, dobry harras, ale jest papierowa. W late bez itemków nic nie zrobi, więc na supporta się nią chodzić nie opłaca-only mid.

Co ty godosz, po zmianach przypływu złota dla supportów, supporty chodzą i budują się normalnie jak Ap mid'y niewiele odstając z goldem.

Myślisz że czemu taka Annie to teraz top tier?

Co do tematu, dobra do lane'a nastawionego na zdobywanie killi, w late/tfach będzie odpadać nawet mimo że miałaby itemy ze względu na jej brak większych CC'ków w porównaniu do innych supportów.

V%20Zed%20Dahmer_euw_238_0_nozg.png



,,If you repeat a lie often enough, people will believe it, and you will even come to believe it yourself.'' ~~ Joseph Goebbels.

Opublikowano

LB jest bardzo dobrym supportem jeśli przeciwny team wybierze papierowego supporta - Sona, Janna, Soraka, Karma, Nami, Zyra.

Wtedy łatwo można zdominować linię bo LB ma bardzo wielki potencjał do fragowania. Ale już przeciwko takiemu np. Taricowi się nie sprawdzi wg. mnie.

1373662483-U83583.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...