Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Wiadomość po śmierci Skript


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, poszukuje Wiadomości po śmierci, mam już że jak gracz zabije gracza, teraz potrzeba mi że jak gracz zginie jak kolwiek inaczej niż od innego gracza

 

To ma wyświetlić się Gracz nick zgina w niewyjasnionych okolicznosciach

on death of player:
	broadcast "&aGracz &6%victim% &azostal zabity przez gracza &6%attacker%"

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano
on death of player:
<1tab>victim is a player
<1tab>send "&6Gracz %victim% zginal" to victim

wytabuj :D powinno działać ;)

Opublikowano
on death of player:
    broadcast "&aGracz &6%name of victim% &azostal zabity przez gracza &6%name of attacker%"

Zapomniałeś dać %name of victim/attacker% zawsze jak chcesz nick gracza musi być name of

 

 

 

 

on death of player:
<1tab>victim is a player
<1tab>send "&6Gracz %victim% zginal" to victim

wytabuj :D powinno działać ;)

 

 

Z tego wynika, że:

Gdy gracz zginie:
    obrońcą jest gracz
    wyślij wiadomość: "Gracz %obrońca zginął" do obrońcy

Bez sensu...

 

Nie żeby coś, ale pomyśl jak coś piszesz :D

|----Jedyny serwis z darmowymi skinami!----|


|------------Darmowe-Skiny.PL---------------|


|----Skiny i przedmioty do CS:GO, TF2----|


|------------------------------------------------|


|DOTA2, WarFrame i innych gier ze Steama!|


|--------------Start: NIEDŁUGO!!!--------------|

Opublikowano

Nic z powyższych nie działa. Jeżeli zginie jakieś zwierze wyświetla się że zgineło.

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...