Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak karta zeby pograć na ultra


#-Neo-#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka jaka karte graficzna kupic zeby pograc na ultra w smite i dota 2 ?

 

 

 

Mój sprzęt:

 

Procesor: Intel Pentium Dual-Core E5300

Ram: 2gb ddr2

Mobo: Foxconn G31MX

Zasilacz: Delta 300W

Obecna karta: Asus EAH4350 (256mb ddr2)

 

Opublikowano

Do tego zasilacza nie włożysz żadnej porządnej karty graficznej. Zalecam wymienić zasilacz.

Corsair vs może być ? I daj jakąś karte :P

Opublikowano

najlepiej używana gtx 480 lub z nówek gtx 650TI

Jakbym kupywal to juz boosta ale chyba raczej to dla za dużo dla tego procka

Nowicjusz
Opublikowano

o duzo za duzo ;)

Zasilacz.

http://techplanet.pl/produkty/zasilacze/corsair-vs-series-450w,35293.html

Grafa jesli nowka:

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/asus-ati-radeon-hd6670-1gb-ddr5128bit-dvihdmidp-pci-express,22311.html

jesli mozesz dolozyc

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/sapphire-ati-radeon-hd7750-2gb-ddr3128bit-dvihdmid-sub-pci-express,34748.html

Jesli chcesz uzywana grafe to patrz na gtx 460 lub hd 6850 ale pamietaj ze przy tych kartach musialbys podkrecic procesor mocno zeby sie nie marnowaly.

 

edit. i tak go pasuje podkrecic, e5xxx fajnie sie kreca

Opublikowano

o duzo za duzo ;)

Zasilacz.

http://techplanet.pl/produkty/zasilacze/corsair-vs-series-450w,35293.html

Grafa jesli nowka:

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/asus-ati-radeon-hd6670-1gb-ddr5128bit-dvihdmidp-pci-express,22311.html

jesli mozesz dolozyc

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/sapphire-ati-radeon-hd7750-2gb-ddr3128bit-dvihdmid-sub-pci-express,34748.html

Jesli chcesz uzywana grafe to patrz na gtx 460 lub hd 6850 ale pamietaj ze przy tych kartach musialbys podkrecic procesor mocno zeby sie nie marnowaly.

 

edit. i tak go pasuje podkrecic, e5xxx fajnie sie kreca

A jak podkręcić ? na chlodzeniu boxowym na tej płycie i tym nowym zasilaczu da rade ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...