Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.7.2]Craftowi.pl[2 Edycja][Wojny gildii][40 Slotów][Exp ze stone][Drop ze stone][Eventy][Admini 15/7 dostępni na gg][Mob Arena]


MeeToo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem szczerze, w minecrafta już nie gram tak bardzo, ale powiem szczerze, serwer jest godny uwagi.

Administracja bardzo miła, uczynna, można łatwo nawiązać kontakt, o coś się zapytać, zawsze

służy radą i pomocą. Na serwerze widać porządek jest utrzymywany non-stop, uprawnione do tego osoby

pilnują wszystkich "niegrzecznych" użytkowników.

 

Jeżeli ktoś chce sobie pograć w miłej atmosferze ze znajomymi, serdecznie polecam. :)

Opublikowano

Powiem szczerze, w minecrafta już nie gram tak bardzo, ale powiem szczerze, serwer jest godny uwagi.

Administracja bardzo miła, uczynna, można łatwo nawiązać kontakt, o coś się zapytać, zawsze

służy radą i pomocą. Na serwerze widać porządek jest utrzymywany non-stop, uprawnione do tego osoby

pilnują wszystkich "niegrzecznych" użytkowników.

 

Jeżeli ktoś chce sobie pograć w miłej atmosferze ze znajomymi, serdecznie polecam. :)

Dzięki za tak miłą opinię :)

 

@Topic

 

Rekrutacja na admina otwarta !

http://www.craftowi.pl
Opublikowano

Dlaczego jest wl ?

3181172649.png

 

"Muzyka uspokaja umysł,
ułatwia wzlot myśli,
a gdy trzeba, pobudza do walki."

Opublikowano

Admin czekam 2 dni i nie mogę /kit Event wpisać pisze: można tylko 1 raz wpisać a wcześniej pisało poczekaj 30 min :/

Mam tak od wczoraj a dziś serwer nie działa ;(

Opublikowano

Dlaczego jest wl ?

Były przerwy techniczne, już jest ok.

 

Admin czekam 2 dni i nie mogę /kit Event wpisać pisze: można tylko 1 raz wpisać a wcześniej pisało poczekaj 30 min :/

Mam tak od wczoraj a dziś serwer nie działa ;(

 

działa

Zgłoszony, nie ośmieszaj się i nie pisz więcej w tym temacie.

 

 

@Topic

 

Właśnie zakupiliśmy serwer TeamSpeak3 40slotów !

 

Zapraszamy !

IP :srv2.multigaming.pl:10647

Opublikowano

trochę dupny drop mam 25 diaxow 15 emeraldow 6 żelaza ^^ z tego wynika ze najszybciej diaxy dropia a żelazo najwolniej ;>

 

fajnie się gra polecam mojego nicku nie podam :>

Opublikowano

Serdecznie Zapraszam tutaj :)

*Wojny gildi (epickie)

*Miła administracja

*Duży spawn

*Płatne gildi, dzięki czemu nie ma pełno nobskich gildi

*Miła atomosfera

Dlatego serdecznie Zapraszam was tutaj im więcej graczy tym lepsza gra!!!!

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Opublikowano

Serdecznie Zapraszam tutaj :)

*Wojny gildi (epickie)

*Miła administracja

*Duży spawn

*Płatne gildi, dzięki czemu nie ma pełno nobskich gildi

*Miła atomosfera

Dlatego serdecznie Zapraszam was tutaj im więcej graczy tym lepsza gra!!!!

Dzięki za tak miłe opinie

 

@Topic

 

Dzisiaj wykupujemy reklamy na 2 listach serwerów minecraft.

Mamy nadzieję że was przybędzie ! Pozdrawiam :)

Opublikowano

Kiedy będzie nowa lepsza edycja?

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...