Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 14 - Wzmacniamy swój budżet


Dranny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<- Reklama <-

<- Reklama <-

<- Reklama <-

<- Reklama <-

<- Reklama <-

<- Reklama <-

<- Reklama <-

<- Reklama <-

<- Reklama <-

<- Reklama <-

<- Reklama <-

<- Reklama <-

<- Reklama <-

<- Reklama <-

<- Reklama <-

<- Reklama <-

<- Reklama <-

Hej wszystkim, dziś pokażę wam parę udogodnień, które pomogą wam wzmocnić swój budżet w Fifa 14 UT.

Z góry mówię, że nie wiem czy wszystkie sposoby działają na wszystkich platformach, lecz co do PS3 jestem pewien.

 

Sposób 1. - Moje smerfy.

Sposób jest dość prosty, czas realizacji to mniej więcej godzina.

 

O co w nim chodzi?

Tworzymy nowe konto FIFA 14, zaczynamy grać w Ultimate Team.

Robimy pierwszy mecz, drugi trzeci - po prostu zróbmy wszystkie zadania menadżera.

Po zadaniach menadżera dostaniemy złotą paczkę, otwieramy i...

I co teraz? Mamy dwa wyjścia:

a) jeżeli trafiło ci się coś, czego pożądasz na swoim koncie, musisz dodać twoje konto do znajomych, na nim wystawić kartę, którą potem znajdziesz na swoim smerfie i dasz jej propozycję wymiany, oddając potrzebne ci karty.

B) jeżeli nie potrzebujesz nic z tych kart, bądź uważasz że możesz sprzedać je za wyższą cenę, to to zrób, a później na swoim koncie wystaw kartę, którą potem kupisz na smerfie.

 

(pkt. a i b można ze sobą połączyć, możesz jednocześnie przekazać pieniądze (minimalną kwotę licytacji) i karty (max. 4)

 

Polecam robić razem z aplikacją WWW gdyż masz zalogowane w FUT 2 konta, przez co możesz szybko operować na rynku.

 

Zaletą tego sposobu jest to, że można zdobyć bardzo ciekawe karty z paczek.

 

 

Sposób 2. - Porównanie ofert.

Sposób prosty, dużo czasu trzeba poświęcić, by zdobyć większą sumkę.

 

Zapewne znacie sposób z kupowaniem złotych zawodników po 250c i sprzedawanie komputerowi za 300c, tak ja też go znam, ale postanowiłem zmniejszyć męczarnie i znalazłem rozwiązanie!

 

O co chodzi?

 

Szukamy złotych zawodników z ceną, max. 250 po czym klikamy na pierwszego lepszego i naciskamy "Porównaj oferty".

W oknie porównania ofert można licytować piłkarzy, więc przechodzimy na około 30-40 minutę i tam licytujemy każdego piłkarza do 250c.

Można tak robić również ze świecącymi piłkarzami, gdzie można ich znaleźć za nawet 250!!

 

Plusem tego sposobu jest to, że można ominąć te 100 kart licytowanych zawodników.

 

Sposób 3. - Nie działa.

 

 

 

 

 

Myślę, że te sposoby się przydadzą, powodzenia.

Opublikowano

Za to na PS3 można mieć kont ile się chce, nawet nie trzeba podawać prawdziwych e-maili ;)

 

Tak samo jak na xbox 360.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

 

 

1 sposób nie działa na PC. Z tego co wiem na jednej grze można mieć tylko jedne konto.

Możesz usunąć swoje konto i zrobić od nowa, ale nawet na to jest limit, który możesz powiększyć kupując bajerki w katalogu fify w grze. Mimo wszystko sposób 1 jest wgl. nie opłacalny dla graczy pc'towych, sposób drogi dobry jedynie dla graczy wprawionych, którzy znają się na rynku. 3. Nie przynosi dużych zysków, ale nie ma żadnego ryzyka, a dużo osób o tym nawet nie wie. Masz jeszcze jakieś patenty ?

giphy.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobre sposoby, lecz jest ich wiele ;)

Możesz dodać też, że warto licytować zawodników i zwracać uwagę na STYLE GRY.

 

Np.: Eto - Podstawowy 25000

Eto - Jastrząb 28000

 

Kupujemy tego za 25000 i dokupujemy Jastrząb za 2000 :D.

1000 w kieszeń.

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Dobre sposoby, lecz jest ich wiele ;)

Możesz dodać też, że warto licytować zawodników i zwracać uwagę na STYLE GRY.

 

Np.: Eto - Podstawowy 25000

Eto - Jastrząb 28000

 

Kupujemy tego za 25000 i dokupujemy Jastrząb za 2000 :D.

1000 w kieszeń.

 

 

Raczej 0,5k stracone...

Jest podatek od sprzedaży 5%, więc tu wyjdziemy na minus.

Opublikowano

 

 

Raczej 0,5k stracone...

Jest podatek od sprzedaży 5%, więc tu wyjdziemy na minus.

Ta prowizja to Gówno.

Dla Sprawdzenia kupiłem dzisiaj Eto za 25K + Jastrząb za 2K.

Oraz Eto za 27K z Jastrząb i mam więcej kasy na tym Koncie gdzie kupiłem za 27K :D

77512f97859e.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Sposoby są całkiem okej , ale 2 chyba najlepszy , a tak ogólnie to wyjaśni mi ktoś po co jest ta prowizja ? xD

 

Podatek od sprzedaży, który pobiera EA w wysokości 5%.

Przykładowo sprzedasz kartę za 1k to EA zabiera Ci 50 monet. 

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...