Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Najlepszy ADC do farmienia i brania fal


TheVirQu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo,według was który ADC jest najlepszy do szybkiego zgarniania fal?

Moim zdaniem Sivir.

Q+ W (ofc wymaxowane) i creepów nie ma kappa.png

Najlepszy adc do farmy :3

Opublikowano

Dużo jest dobrych tego typu ADC,sivir rzeczywiście jest dobra ale cait też się spiszę:

 

-hit na każdego miniona z fali i Q,wtedy raczej padają.

 

Do tego dobra może być trist(AoE DMG + doskok obszarowy).

Opublikowano

@UP

Cait ma tylko Q i musi podobijac niedobitki co zajmie 2-3s.

No chyba że z buildem to wezmie całą ale mi chodzi o early/mid game.

Tristana ma fajne bierne z E.

Ale rocket jumpa nie polecam używać do farmy bo w razie czego nie ma sie tego escape ... ^^

Opublikowano

Jeśli chodzi o czyszczenie fal to Caitlyn jest najlepsza pod tym względem. Jeśli chodzi o dobijanie to niestety ale trzeba się przyzwyczaić , a po za tym niema postaci która czyści linie na raz bez dobrego builda w danej minucie gry.

1360337495-U363674.jpg

Opublikowano

@UP

Ez z Aoe ma bodajze tylko E i Ulta... Taka Cait zapushuje go na śmierć więc nie widze jakoś możliwości do pushowania..

Pozostaje ult..

Opublikowano

@UP

Ez z Aoe ma bodajze tylko E i Ulta... Taka Cait zapushuje go na śmierć więc nie widze jakoś możliwości do pushowania..

Pozostaje ult..

tak e flash op aoe

pod blue szybko sciagnie fale

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...