Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komputer wyłącza się podczas grania w lola


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Od pewnego czasu ( kilku dni ) komputer sam się wyłącza podczas grania w lola . Wszystkie sterowniki aktualne , komputer skanowany , gram na Laptopie . Problem pojawia się tylko podczas grania w tą grę . Proszę o pomoc !

Opublikowano

Temp. jest w porządku , a to jest Laptop i nie za bardzo umiem go rozkręcić , dmuchałem tylko w miejsce w którym uchodzi ( ciepłe ) powietrze , tak na ogół laptop nie jest gorący ale czasami jest ciepły w miejscu gdzie dmucha powietrze

Opublikowano

W najgorszym wypadku (tak jak to było w przypadku mojego laptopa) może być, że ze względu na zwykłe użytkowanie laptopa wygrzała się i wykruszyła pasta na procesorze i po długiej walce musiałem wyczyścić starą pastę i nałożyć nową. (rozebranie laptopa). Objawami jest to, że laptop bez obciążenia działa normalnie (temperatura w normie). Wystarczy odpalić jakąś grę i temperatura momentalnie idzie w górę - na tyle szybko, że ciężko to stwierdzić bez jakiegoś programu do monitorowania temperatury na bierząco. Polecam Ci programik CPUID HWMonitor, który można ściągnąć z sieci. Sprawdź temperaturę procesora, jak drastycznie wzrośnie po uruchomieniu jakiejś gry, to będziesz wiedzieć co należy zrobić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...