Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] błąd po odpaleniu serwera bytakiniesmialy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

na systemie freebsd wgrałem pliki serwerowe bytakiniesmialy

nadałem chmody, następnie zrobiłem symliki

i wystartowałem.

Wszystko ładnie się odpaliło

wpisałem komendę

ps

i po chwili wyskoczył mi błąd który się powtarza co chwilę

 

 

mv: rename syslog to ./log/20131228/syslog.10: No such file or directory

 

i tak się powtarza w nieskończoność

 

proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu

Opublikowano

Ten błąd nic nie robi złego dla serwera informuje po prostu , że logi się nie zapisały ;] Prawdopodobnie jest gdzies w internecie rozwiązanie ale byś musiał poszukać bo ja kiedyś szukałam i nie znalazłam ;x Chyba ze ktoś z mpc Ci pomoże ;p


Zbieram +

Opublikowano

Ten błąd nic nie robi złego dla serwera informuje po prostu , że logi się nie zapisały ;] Prawdopodobnie jest gdzies w internecie rozwiązanie ale byś musiał poszukać bo ja kiedyś szukałam i nie znalazłam ;x Chyba ze ktoś z mpc Ci pomoże ;p

 

 

nie wiem czy przez to ale nie mogę wejść do gry i dlatego się pytam :D

Opublikowano

@ To w 100% nie jest wina tego błędu.

 

Jaki typ serwera, hamachi czy no-hamachi ?,

 

Podaj logi syserr z auth i game.

 

Podaj syserr z klienta.




 





I'm here for You, not for myself

Always help You


 

Opublikowano
syser z clienta
1228 12:05:20650 :: granny_shared_vbs:
1228 12:05:20650 :: 0: 40
1228 12:05:20650 :: 1: 20
1228 12:05:20651 :: 2: 20
1228 12:05:20651 :: 3: 40
1228 12:05:20652 :: 4: 0
1228 12:05:20652 :: 5: 20
1228 12:05:20653 :: 6: 0
1228 12:05:20653 :: 7: 0
1228 12:05:20653 :: 8: 0
serwer no hamachi jest postawiony na vps [FreeBSD]
link do syser z ch1 z serwa
zaraz uploadne z autch i game

syserr z autch

 

https://mega.co.nz/#!M9Mm3IZS!OOfX4HNL1dum14V4jqzIWmYbjgdSX0DiwGvKtrkSwlU

 

skan:

 

https://www.virustotal.com/pl/file/c3ee997998e8890151cf2c4ffba431573c2e4746ed3cbcd31bea6d92131bef32/analysis/1388229269/

 

syser z /game/logs/game99 (to chyba to a jak nie to podaj lokalizację)

 

link:

https://mega.co.nz/#!81lnACxD!Pyk5pyFkpP1fLATR7KavYDPYQsBF5W9UZMjNr44p2YQ

 

skan:

 

https://www.virustotal.com/pl/file/e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855/analysis/1388229429/

Opublikowano

@ Up

 

Syserr z klienta jest w porządku.

 

Syserr CH1 dobija się o to:

SYSERR: Dec 28 11:40:15 :: SpawnGroup: NOT_EXIST_GROUP_VNUM(2942) Map(15)

Natomiast to również nie ma wpływu na błąd logowania.

 

Syser z game ma 0 b także źle zuploadowałeś.

 

Suserr z auth tez ma błędy. Najpierw jednak napraw ten błąd, zobaczymy co będzie dalej.

SYSERR: Dec 27 16:52:08 :: LoadSetting: [INIT_FORKED] Do not open file (locale/germany/forkedmapindex.txt)

CHyba nie musze tłumaczyc z Angielskiego co oznacza ?

 

Możliwe żę ten plik został skasowany.

 

Przyczyną tego błędu mogą być również złe nadane prawa pliku. Zwraca bład w tej postaci. Nadaj prawa 777 i sprawdź czy dalej będzie sypał o to. Oczywiście skasuj wszystkie syserr`y i odpal na nowo serwer :)

 

Aha, i nie dubluj postów, używaj opcji "Edytuj" bo warna zgarniesz :)




 





I'm here for You, not for myself

Always help You


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...