Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Spędziłeś / Spędzasz / Spędzisz Ferie ?


Merkon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

j/w =)

 

Ja osobiście od poniedziałku mam ferie i bd siedział w domq, gdyż mój TatuŚ jest aktualnie w Norwegii i nie ma gdzie jechać ^^

Tak bym zapewne już siedział w górach :P

 

Teraz wy =)

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

Ja siedzaiłem w domu, i nabijałem posty na mpc^^

 

dziś skończyły mi się ferie(sic!), i niestety do szkoły(oby autobus nie przyjechał :D)

Opublikowano

1-szy tydzień - ciężki i wykańczający obóz karate :)

2-gi tydzień - wyjazd na narty

I jutro do sql :(

03b33a167ce86b00.gif

Nick na Steam i w Black Ops: KaczorDonald

Opublikowano

Ja skonczylem 1 lutego ferie, siedzialem tu gdzie mieszkam, melanzyki, jakies "zabawy" na sniegu czasem, i zlecialo.

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Hehe ja trzy koncerty w tym jeden zgadnijcie kogo :D potem siedze w domu z dziewczyną bo starzy wyjeżdzają na 3 dni xD

chcę ci podziękować mamo

chcę ci podziękować tato

za prowadzenie tego pieprzonego świata

do gorzkiego końca

nigdy nienawidziłem naprawdę jedynego, prawdziwego boga

ale boga ludzi, których nienawidzę

mówisz że chcesz ewolucji

małpa była wielkim uderzeniem

mówisz, ze chcesz ewolucji, człowieku

a ja mówię, że jesteś pełen gówna

LAST+Tour+on+Earth.jpg

Opublikowano

hmmm mnie sie niedawno ferie zaczely

jade z kolegami od wtorku na narty i snowboard w alpy a dokladnie do francji

kiedy wroce to nie wiem

ale pewno jakos w ferie aby do sql jeszcze zdarzyc ;p

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

ja skończyłem ferie tego samego dnia co Nuclear1985, ta sama miejscowość :) pierwszy tydzień z dziewczyna spędziłem, nie było jej rodziców, a mamie powiedziałem ze idę do kumpla na ferie xD a drugi tydzień przesiedziałem przed PC na MPC :) ehhh te dwa tygodnie zleciały jak jeden dzień

Opublikowano

Ferie spedzilem z laska, kumplami na imprezach i przy kompie.

Ja mam ferie caly czas, bo chodze do liceum uzupelniajacego (2 letnie) i szkole mam co 2 tygodnie w weekendy :lol:

 

opierdalanko 4 ever B)

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

Ja mam 1-wszy dzień ferii. Na balu gimnazjalnym (w sobotę) się jakiegoś choróbska nabawiłem :/ - katar, kaszel, ale co dziwne zamiast gorączki osłabienie...

Widzi mi się, że będę siedział w domu.

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

Ferie spedzilem z laska, kumplami na imprezach i przy kompie.

Ja mam ferie caly czas, bo chodze do liceum uzupelniajacego (2 letnie) i szkole mam co 2 tygodnie w weekendy :lol:

 

opierdalanko 4 ever B)

Pójdę w Twoje ślady mistrzu :rolleyes:

Hmm Ja dziś 1 dzień szkoła... <_<

Nie było źle !! :mellow:

Polewa była :lol:

Ferie

MPC, Wyjazdy, Dwór, Opierdalanie się, Dr.House xD

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

hmmm mnie sie niedawno ferie zaczely

jade z kolegami od wtorku na narty i snowboard w alpy a dokladnie do francji

kiedy wroce to nie wiem

ale pewno jakos w ferie aby do sql jeszcze zdarzyc ;p

najlepiej wogule nie wracaj zaoszczedzisz modom czasu nie spamiac.

 

mi sie ferie dzis zaczely.. za 2 dni jade do holandi na o2 arene.

.

Opublikowano

Ja już ferie od 13 ;] Spędzam nocki na mpc oraz ulepszam moją stronkę :P

Ferie do 28, na pewno nie będę się nudził! Brat pojechał do szpitala więc komp dla mnie :PP

Całe ferie spędzę raczej w domu, teraz choroba więc :(

Robie też serwer z kolegą i się z tego ciesze :P

Rodzice pracują na noc! Zostaje sam :P

 

Jeżeli nie mam nic do roboty, rozmawiam z kwiatkami :P

Jeżeli już kwiatki nie chcą zemną rozmawiać, ide z psem rozmawiać, zawsze ma dużo do powiedzenia.

A jeżeli pies nie chce zemną gadać właże na MPC i zaczynam spamić!!! xD

A jak mi się spamowanie znudzi, biorę się za granie w jakieś gry.

Jak mi się znudzą gry to znowu idę porozmawiać z kwiatkami :)

Moje kwiatki, mają zawsze dużo do powiedzienia ponieważ maja widok na park i ulicę, nieraz opowiadają o chłopaku i dziewczynie :PP

 

 

PS: Pierwszy akapit prawda, drugi akapit? Hmmm. chyba nieprawda :P

Mam wyłączone wyświetlanie sygnatur :3

Opublikowano

1 tydzień na morzem ^^ , a 2 to już spotkania z znajomymi ^^ melanże z wódką i ganją^^ no i trochę w domu przed kompem ;p ja już jestem 2 tyg. po feriach ^^ ale i tak dalej żyję po feriach :)

Opublikowano

"najlepiej wogule nie wracaj zaoszczedzisz modom czasu nie spamiac." Mówi to ten co jeszcze nie aż tak dawno sam do siebie z dwóch kont pisał. -.-

 

A co do tematu to: komp, snowboard w Czechach, wypady z kumplami, a dziś był pierwszy dzień szkoły.

Mariuszw13.png
Opublikowano

oj ferie już dawno temu mi się skończyły :D

spędziłem je w domku. ;)

taka ładna pogoda było (śnieg) więc dużo czasu na świeżym powietrzu...

ex Moderator Metin2 | ex Moderator 4Story


Opublikowano

nie przepadam za sniegiem , tzn. jest ok jak troche napada i sie lepi , ale takiego czegos jak jest teraz to nie lubie , czekam tylko teraz na lato zeby ze starymi nad morze pojechac i zeby se odpoczac :rolleyes: tylko zeby znowu 3 dni deszcz nie padal :angry:

 

Racja...

Ten śnieg co jest teraz nie nadaję się do niczego ^^

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

JA spędziłem ferie w domu, ale miałem jechać w góry, niestety plany pokręciły się :( poniewarz musiałem do lekaża jechać na badania ktore mam co poł roku ;/

 

Aktualnie od poniedziałku chodzę do szkoły ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...