Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4][Dedyk][20slotów][14 GB RAM][FreeBulid] BigWorld FreeBulid+Surowcowa+Frakcje


patis0n

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[1.6.4][Dedyk][20slotów][14 GB RAM][FreeBulid] BigWorld FreeBulid+Surowcowa+Frakcje

 

wiesz co to 14 GB ram ? a tylko 20 slotów

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

 

Zapraszam serdecznie :)

Opublikowano

Wypowiem się na temat serwera:
- spawn bardzo nie ładny zbudowany komendami
- vip zamiast zachęcać odrzuca
- pluginy dla mnie nie dokonca skonfigurowane

Ocena: 1,5/10


Nie polecam

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

Mapa powoli się buduje, a nawet szybko :)

Administracja która ogarnia pomaga itp to BunHeD, Patison, VenirPL

Budowniczy dobrze się spisują.

Slotów jest mało na początek ale dowiedziałem się że stopniowo będą zwiększane... Ciekawe.

Ogółem polecam !

Opublikowano

Free build to na 100% nie jest.

 

Działka = 600$

 

Itemki na działke sam zbierasz <3 ...

 

Powodzenia moze serwer nie padnie...

Opublikowano

 

Free build to na 100% nie jest.

 

Działka = 600$

 

Itemki na działke sam zbierasz <3 ...

 

Powodzenia moze serwer nie padnie...

 

Tak to jest jak sie w minecrafta gra od wersji finalnej a nie bety.

Kiedyś tak freebuildy wyglądały.

Najpierw dzięki pracom (/jobs) zarabiasz na działke, potem zdobywasz surowce na budowe domku na działce.

Tutaj musisz mieć trochę oleju w głowie bo nie ma wszystkiego pod nosem (/warp kopalnia /warp las itp).

Opublikowano

Identyczną mapę widziałem na YT, więc zbudujcie coś swojego.

Nawet można to uznać za plagiat, ponieważ nie ma autora takowej mapy

Dziękuje

to mi ja pokaz

Opublikowano
Identyczną mapę widziałem na YT, więc zbudujcie coś swojego.

Nawet można to uznać za plagiat, ponieważ nie ma autora takowej mapy

Dziękuje

Hahaha to może widziałeś nasz filmik z poprzedniego serwera, i wyślij nam tą mapę...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...