Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skin] Jaki świąteczny skin ?


z1xeN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jaki świąteczny skin polecacie kupić ? Najchętniej by była to postać na topa bądź jungle z tym skinem.

 

Prócz tego który skin jest bardziej warty kupna : Zamaskowany Shaco czy Rengar Łowca Głów ?

Opublikowano

Świąteczny skin na topa dla singeda, zmienia mu skile i fajnie wygląda


Rengar Łowca Głów jest super zmienia mu skille + fajnie wygląda + rengar to bardzo dobra postać .


Medium_eune_59_5_text.png

Opublikowano

Zamaskowany shaco ma ładny art oraz ciekawie się prezentuje.

 

A co do skinu świątecznego to ziggs:ładnie animację oraz świetny art.

Opublikowano

ja osobiście zakupiłem ziggsa i singeda. Ziggs jest swietny zmienia wszystkie skille oraz ma fajny powrót oraz animacje ataku (testowane na very high )

Singed jest o niebo lepszy od tego skina do ziggsa z Q jest trujący śnieg z W plama śniegu jakby sie spóścił E fajnie rzuca tymi sankami a ulti jest przecudowne snieg sypie na singeda jakby zamiec była a powrót do bazy singed siada na sanki i kręci sie jak dziecko zarabiscie to wyglada ja polecam singeda snowdown

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...