Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [Ultimate Craft] [SURVIVAL+GILDIE] [1.6.4] [JEDYNY TAKI SERWER NA ŚCIANIE MINECRAFT] Serdecznie zapraszam ! C:


I`am Szlachta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logoqgt.png



1bikw.png


Hello,MPCforum.pl

Chce,wam zapowiedzieć że zakładam serwer Survival + Gildie,żeby szybko wasza nuda zeszła.Zapraszam was ponieważ wiem,że zagracie i na pewno wam się spodoba walki gildii,eventy i takie tam.

x1reo.png

Ekipa,zaprasza serdeczenię na serwer :)

Start dzisiaj o 21:15 lub 21:20

Hi I`am Szlachta

 

Pamiętaj Szlachta zbiera + a nie pieruńskie -

Opublikowano

Jakies info o serwerze ? Rozgrywka, pluginy ? Nie zagram...

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano

Powiem Ci coś co powinieneś wiedzieć: twój serwer nie jest jedynym serwerem surv+ frakcje na polskiej scenie serwerów minecraft. Jeżeli masz takie podejście do zapowiedzi, która powinna zachęcić do gry na serwerze to nawet nie chce wiedzieć co się będzie działo na serwerze. Ja na pewno nie zagram.

Opublikowano

Domyślam się. Skoro tobie się nie chce przygotować porządniej zapowiedzi to podobnie zapewne będzie z serwerem. Nie mówię o jakiś zajebistych grafikach itd tylko jakieś informacje przybliżające potencjalnemu nowemu graczowi serwer. Masz napisane jedyny taki na scenie serwerów minecraft, więc było trzeba to pokazać, że jest on w jakiś sposób wyjątkowy. Fajnie by było jakbyś dodał jakieś ss z mapy to raczej nie jest dużo a wygląda o wiele lepiej niż obecna wersja zapowiedzi.

Opublikowano

@up dobrze gada popieram go. :) Dobra zapowiedź serwera to tak jak okładka książki. Kto by chciał kupić książkę ze słabą treścią i bez okładki? Nikt. Dlatego wielki minus dla serwera. I nie zagram.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...