Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FREECRAFT][1.7.4/2][KM2][PVP][WHITELIST OFF NA PIERWSZE 10 OSÓB][NCP][OTHERDROPS][OGARNIĘTA ADMINISTRACJA][NAJLEPSZA ZABAWA][ITEMSHOP][10 SLOTÓW]


Teenage

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

A

K

Y

S

Z

!

!

!

.

3513085.png

masz już dosyć grania na serwerach typu survival czy freebuild? Stają się one już dla Ciebie nudne i monotonne?

Nie martw się! Free-craft to coś zupełnie innego. Free-craft to serwer typu kwadratowa masakra 2, który zapewni Ci

niesamowitą i niezapomnianą zabawę podczas gry na nim.

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg 5b724ce4000af5554eaebd46.jpg 5b724ce4000af5554eaebd46.jpg 5b724ce4000af5554eaebd46.jpg 5b724ce4000af5554eaebd46.jpg 5b724ce4000af5554eaebd46.jpg 5b724ce4000af5554eaebd46.jpg 5b724ce4000af5554eaebd46.jpg 5b724ce4000af5554eaebd46.jpg 5b724ce4000af5554eaebd46.jpg 5b724ce4000af5554eaebd46.jpg

Informacje3.png

strzalka.gifTYP: KM 2

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: s60.mineserv.eu:22031

strzalka.gifPotwory: TAK

strzalka.gifZwierzęta: TAK

strzalka.gifPvP: TAK

strzalka.gifPremium: NIE

strzalka.gifNether: NIE

strzalka.gifBialaLista: Nie, póki nie dołączy 10 osób

Administracja5.png
[WLASCICIEL] Pikaczek

[POMOC TECHNICZNA] Liukaner

pluginy3.png

Wszystkie, które są potrzebne na tego typu sewrerze.

InformacjeDOT3.png

Free-craft jest serwerem typu kwadratowa masakra 2. Zasady na nim są prawie identyczne, tj:

na początku do zagospodarowania jest dobrze wyposażona wyspa.

Wszyscy mieszkają na wyspie (ograniczenie 15 kratek szerokosci),
PvP jest włączone
To czy gracze będą współpracować ze sobą, czy działać przeciwko sobie zależy tylko od nich, jest jedna zasada:
Zakaz griefowania!

Dodatkowo, warto też dodać, że serwer posiada itemshop na stronie, dzięki któremu możemy zwiększyć swoją przewagę.

Serwer póki co nie posiada whitelisty. Pierwsze 10osób na serwerze zostanie zapisanych na White-Listę, po czym zostanie ona włączona a spawn otwarty.

Moderatorów proszę o nie zamykanie tego postu, ponieważ jest co całkiem nowa wersja serwera o innych zasach. Stary wątek można zamknąć

Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek :)

Opublikowano

Ech padłem bo wyszedłem za mapę i wywaliło mnie na środek morza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...