Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Pare pytan odnosnie rozgrywki gta V


Lubie_Lody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Czy mozna odblokowac dostep do silowni?

2. Mozna trenowac np. na ringu boks, etc?

3. Gdzie mozna organizowac napady na banki etc?

4. Ile osob gra na Online, duzo polakow, jak wygladaja mniej wiecej tam misje, czy widac innych ludzi i czy mozna ich zabijac:)

To tyle. Z gory dzieki za odpowiedzi.

Opublikowano

1. Czy mozna odblokowac dostep do silowni?

2. Mozna trenowac np. na ringu boks, etc?

3. Gdzie mozna organizowac napady na banki etc?

4. Ile osob gra na Online, duzo polakow, jak wygladaja mniej wiecej tam misje, czy widac innych ludzi i czy mozna ich zabijac:)

To tyle. Z gory dzieki za odpowiedzi.

1. Siłowni nie ma.

2. Nie

3. Masz misje w Singlu to tyle. A jak tam z mutli to nie wiem czy już włączyli napady na bank

4. A po co ci polacy? I tak tam z nikim nie piszesz a jak pogadasz to wątpie. Misje wyglądają tak samo jak w singiel player. Zobacz YT. NIe masz takich samych misji co w singlu. Ale dostaje je od tych samych osób. Innych graczy widzisz bo misji nie robisz sam tylko możesz zrobić też z innymi graczami. Masz tam TDM DM itp żeby się oderwac od misji. I tak możesz ich zabijać. Ale jak będziesz przejezdzał autem albo innaczej n00bsko zabijał. To dostaniesz czapeczke nad głową( ZDaje się klauna) i wrzuci cie na server tak zwanego n00bostwa. Gdzie będziesz musiał grać z n00bami takimi którzy zabijali w ten sam sposób co ty.

Opublikowano

a sa na multi jacys ludzie 'komputerowi', albo inaczej cos w stylu tych co na singlu i mozna im auta krasc etc?

Na singlu da sie jakos zrobic z postaci typowego napakowanego goryla do bicia ludzi?

Opublikowano

a sa na multi jacys ludzie 'komputerowi', albo inaczej cos w stylu tych co na singlu i mozna im auta krasc etc?

Na singlu da sie jakos zrobic z postaci typowego napakowanego goryla do bicia ludzi?

Nie zrobisz goryla w sumie sam Frankrlin jest ogrylem ( if you know what i mean) a na online masz normalnie boty jak na singlu w mieście

Opublikowano

chcalem tak tego trevora czy jakos tak odwalic zeby wygladal podobnie. Mijalem pare razy silownie gdzies przy plazy i tam boty siedzialy, ale jak ja tam wbijalem to nic robic sie nie dalo

Opublikowano

chcalem tak tego trevora czy jakos tak odwalic zeby wygladal podobnie. Mijalem pare razy silownie gdzies przy plazy i tam boty siedzialy, ale jak ja tam wbijalem to nic robic sie nie dalo

Tak jak powiedział wyżej Snajper...Siłownie jako budynki występują, więc i boty będą tam ćwiczyć. Jednakże w obecnej chwili nie ma siłowni, w której bohater wchodzić w interakcje w GTA V. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...