Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-=| QuestCraft |=- [Konkursy z giftcode!] [1.6.4] [Start 12:30!] [RANKING] [Wykonuj Questy] [Fabuła] [AUTORSKIE PLUGINY] [Oreginalne eventy!]


krysti500

Szybka Ankietka :)  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

  2. 2. Chcesz eventy z GiftCode?

  3. 3. Zaprosisz znajomych?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1385304843-U691595.png QuestCraft1385304877-U691595.png







1385304711-U691595.pngTyp serwera: : RPG



1385304711-U691595.pngRodzaj serwera: : Dedykowany



1385304711-U691595.pngSloty: 30



1385304711-U691595.pngIp: s13.fhmc.pl:27927



1385304711-U691595.pngPotwory: Na mapie survival



1385304711-U691595.pngZwierzęta: Na mapie survival



1385304711-U691595.pngPvP: Na mapie survival



1385304711-U691595.pngPremium: Nie



1385304711-U691595.pngNether: Nie



1385304711-U691595.pngBialaLista: Nie



1385305608-U691595.png



Właściciel: ShiZerO


Admin: ECLC


Rekrutacja na moderatora on!




1385305665-U691595.png



Autorskie :)




1385305694-U691595.png



Nasz serwer to autorski pomysł nigdy się nie spotkaliśmy z takim pomysłem. Mamy maszynę dedykowaną która nie ma lagów! jeśli szukasz serwera do zagrania z znajomymi! Mamy autorskie pluginy tylko u nas takie pluginy. Mamy 2 mapy główna miasto (wioska) i survival do której się dostajemy przez portal u maga. Serwer z fabułą! KONKURSY Z GIFTCODE! TEMAT BĘDZIE AKTUALIZOWANY!

Fabuła

Download:

https://mega.co.nz/#!yBxSSZIB!YnOxaWuQiBN3_FKt9myMfSuWVIVkioT9L8AHf8gQrmw

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/432a0d6e3fede797dd066dfaae5afb6a6466c2959e83e6ebd3dcfa4eb3693ad9/analysis/1388131195/

76561198057996853.png

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak będzie na start poniżej 15 osób wychodzę i nie gram na serwie

Opublikowano

Wbiję i się pośmieję(no chyba że serwer jest naprawdę profesjonalnie wykonany). Po za tym mam wrażenie że tą mapę gdzieś już widziałem.. no nic :) A tak na marginesie: znasz pojęcie słowa: dedyk? bo nie wydaję mi się że to jest dedyk, raczej slotowy.No cóż tutaj proszę pojęcie Serwer dedykowany:http://pl.wikipedia.org/wiki/Serwer_dedykowany

 

 

@edit: odnośnik nie działał...

Opublikowano

Wszystko ma swój początek i koniec...



JEDNAK NIE MY!!!!!!


Już niedługo startujemy z nowym ulepszonym


serwerem! i kolejne serwery dołączą do naszej pseudo sieci już trwa budowa nowej EDYCJI na maszynie VPS!!!!


76561198057996853.png

Opublikowano

Nawet fajny serwer leć nie podoba mi się to ze wioska jest pobrana , a wiecie czemu tak myślę ? patrze na ta np trawę ze jest taka pustynna a w becie taka trawa była normalka a teraz jest ona tylko na pustyni co wskazuje ze mapa jest bardzo stara , wykonanie budynków jest na starym poziomie i ilości bloków widzę ze niema ani jednego nowego , znalazłem parę tabliczek po angielsku czyli przetłumaczyli je , bugi z skrzyniami też znalazłem a ogólnie otoczenie poza wioska tez pokazuje ze jest to stara mapa

Serwer byłby fajny leć tak patrze ze pobrana mapa i to stara , survival taki se , pluginy hmm parę to nawet się nie przydaje a są zbędne , a wiecie skąd wiem bo widziałem je to ze zablokowaliście komendę /pl nie znaczy ze nie da się zobaczyć

ogólnie serwer 4/10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...