Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Server Survival Nowy Start 27.12.2013r. NIEPRZEGAP godzina 12.30


Qurek77

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba zagram ale mam pytanie czy vip i svip ma /kit vip/svip i co tam jest bo jak prot 4 i koxy to lipa.

3181172649.png

 

"Muzyka uspokaja umysł,
ułatwia wzlot myśli,
a gdy trzeba, pobudza do walki."

Opublikowano

/kit vip posiada diax eq prot 1 , miecz ostrosc 3 grabierz 2 i kilof niezniszczalnosc 3 wydajnosc 2 i szczescie 1

/kit svip posiada diax eq prot 2 mieczyk ostrosc 4 grabierz 2 i kilof niezniszczalnosc 3 szczescie 1 i wydajnosc 4

Opublikowano

Wbiję na start, mam nadzieję że nie będzie to kolejny serwer 5/40.


PS: Serwer na jaką wersję?

Opublikowano

Jest to nowy server na wersje 1.7.2 a to ile bedzie graczy zalezy od was graczy wiec jak kazdy wbije i zostanie i bedzie gral to z czasem beda wchodzili kolejni i wtedy moze nawet bedzie 30/40 graczy wiec pomozcie nam w tym

Opublikowano

Nick:szelkoffy

Wiek:15

Witam, chciałbym zostać administratorem/modem tego servera, znam się na komendach jak i na samej grze minecraft, potrafię także nieźle budować, umiem dogadać się z ludźmi i nie popadam w konflikty, chciałbym pomóc w rozwoju servera :D, pozdrawiam.

Opublikowano

Jak bedzie 10 osob zrobimy eventjak bedzie 15 zrobimy 2 event i tak co 5 osob

pomozcie nam rozwinac server chodziaz tym ze na nim bedziecie grali

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...