Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SERWER! SURVIVAL+FRAKCJE [1.6.4] Polecam. Emotikony Dopracowany


Poko1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

——————۩۞۩——————



|♥●♥| MC Mordownia |♥●♥|



|♥●♥| 100% dopracowany serwer |♥●♥|



|♥●♥| IP: sp3.owncraft.pl:25787 |♥●♥|



——————۩۞۩——————



Informacje Ogólne:



Typ Serwera: Klasyczny Survival+Frakcje


Sloty: 40 (Zwiększymy gdy będzie większa grywalność, środki są przyszykowane)


Pluginy: Potrzebne do tego typu serwera bez żadnych iConomy i innego cudowania


Spawn: Jest zbudowany na skraju pustyni i lasu, jest to zwykły budynek z którego skacze się do wody która jest otoczona murem, w momencie gdy opuścisz teren spawnu zaczynasz swoją przygodę SURVIVAL wraz z kolegami z frakcji (można grać samemu), powrót do spawnu jest możliwy poprzez komendę /spawn.



——————۩۞۩——————



Informacje Dodatkowe:



Na serwerze panuje cenzura na "przekleństwa" oraz słowa obraźliwe. Są dodane na chat emotikony:


" :(" - "☹"

" <3" - "❤"

"fuck you" - "∩(◣_◢)∩"

"(telefon)" - "☎"

"(samolot)" - "✈"

"(slonce)" - "☀"

"(strzalkalewo)" - "←"

"(strzalkaprawo)" - "→"

"(chmurka)" - "☁"

"(kwiatek)" - "✿"

(parasol)" - "☂"

(gwiazdka)" - "★"


Jeżeli gracze widzą cheatera lub osobę która się nie właściwie zachowuje może go zgłosić za pomocą komendy:


/report [Nick] [Powód]


Frakcje założyć może każdy gracz za darmo za pomocą komendy:


/f create [Nazwa Frakcji]


Aby zaprosić kogoś do frakcji należy użyć komendy:


/f invite [Nick]


Aby przyjąć zaproszenie do frakcji należy wpisać komendę:


/f join [Nazwa Frakcji]


Zestaw gracza bierzemy za pomocą komendy:


/gracz



——————۩۞۩——————



MAMY ZAMIAR NAGRYWAĆ PORADNIKI DOTYCZĄCE SERWERA NA YOUTUBE !



IP: SP3.OWNCRAFT.PL:25787





Zapraszamy do komentowania !! |


Opublikowano

 

Frakcje założyć może każdy gracz za darmo za pomocą komendy:

/f create [Nazwa Frakcji]

Aby zaprosić kogoś do frakcji należy użyć komendy:

/f invite [Nick]

Aby przyjąć zaproszenie do frakcji należy wpisać komendę:

/f join [Nazwa Frakcji]

 

I już mnie zniechęciliście... Nie lubię grać tam gdzie mogą być gildie za free mogliście dać chociaż jakieś prostsze itemy... A ogólniej polecam wgrać plugin Gildia by FUSH, lub chociaż skrypt ultimateclans...

 

To jest tylko moje zdanie, ale pamiętajcie, że na serwerze będzie ok 900 gildii (przykład), w każdej po 1 osobie? I co to będą za klepy? Ktoś sobie zaclajmuje jakieś 1000 kratek i kicha...

 

Nie powiem, emotikony to ogólnie fajna sprawa, ale te gildie... jest drop ze stone?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...