Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Nunu Jungla/Support. Czy pomaga carry'ować gry ?


Bulwaaxd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ! Mam do was pytanko, bo ostatnio powróciłem do lola i kolega mi wylosował skina niszczycielski nunu i bardzo fajnie mi się nim gra na jungli i na bocie jako support, ale póki co żadnej gry nim nie wygrałem więc do was kieruję moje pytanie : Czy nunu pomaga carry'owac gry ?

bulwaaxd_eune_22_4_logo.png

Opublikowano

Oczywiście,jeśli na początku się nafeedujesz potem z E będziesz brał pół DMG ADC'erowi,a jak użyjesz dobrze ulti to możesz zadać konkretny dmg.

Opublikowano

Oczywiście,jeśli na początku się nafeedujesz potem z E będziesz brał pół DMG ADC'erowi,a jak użyjesz dobrze ulti to możesz zadać konkretny dmg.

Konkretny - raczej TONS OF DMG.

Jeżeli dostaniesz dobrego feeda, oraz pójdziesz w niego FULL AP nikt nie przetrwa na tej mapie, jak dobrze ultniesz i będziesz spamić z E :)

8372383248.png
Opublikowano

Ja budowałem nunu pod tanka to dobrze ?

No dobrze, jeżeli idziesz pod jungle, lecz warto go budować trochę AP mieszanego z tankiem, bo sam tank nic nie robi. :)

8372383248.png
Opublikowano

No dobrze, jeżeli idziesz pod jungle, lecz warto go budować trochę AP mieszanego z tankiem, bo sam tank nic nie robi. :)

Dobra dzięki wam bardzo temat można zamknąć i dostajecie all lajki za pomoc ! :)

bulwaaxd_eune_22_4_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...