Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]co sądzicie o serwerze frakcje+HardCore, może jakieś pomysły


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie jest napisane potrzebuje pomocy w doradzeniu i daniu pomysłów. Mapka jest całkiem fajnie zrobiona, idealnie dobrany spawn, ciekawe pluginy.

Opublikowano

Będziesz miał dobrych reklamodawców,Dobrych administratorów,Bedziesz się starał to może wypalić.
Lecz licz się z tym że jednak może nie wypalić,
Jest już sporo sławnych serwerów HC+Frakcje typu "Nie chce reklamować" Ale podaj taki jeden z wielu skkf itp.
Dobra reklama to podstawa ;)

Pomogłem? Jeżeli tak: Daj Like :*, Jeżeli nie: No cóż postaram się następnym razem :*

Opublikowano

Serwer Hardcore kolejny? Raczej nie, chyba, ze bedzie w nim cos naprawde wyjatkowego, nowego. ;)
Co do pomyslow chcialbym zobaczyc system zyc polaczony z rankingiem, mocna maszyna z kompletnym brakiem opoznien. ;-)

Ciekawym pomyslem bylby tez Hardcore na modach. :)

"Żyj tak, żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać."

Opublikowano

a jakieś propozycje do modów? Może herobrine?

Nie znam sie na modyfikacjach, bo mi to osobiscie niepotrzebne, ale HEROBRINE to swietny pomysl. ;-)

Dodatkowo nowe bloki, nowy system rud, nowy system generatora mapy, rozgrywka na innym typie swiata np. Twilight Forest, czy jak to sie nazywalo. :D

"Żyj tak, żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać."

Opublikowano

moim zdaniem najlepszy jest drop ze stone. A tak sie spytam bo nie znam sie na modach na serwie. Jak sie je wgrywa?

Opublikowano

moim zdaniem najlepszy jest drop ze stone. A tak sie spytam bo nie znam sie na modach na serwie. Jak sie je wgrywa?

Musisz wgrac specjalny silnik, oraz miec launcher do takiego serwera. :)

"Żyj tak, żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...