Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ashe poszukuje odpowiedzi ; poziom początkujący


eNutka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema zacząłem grać w lola i mam 4lv i oglądam rózne poradniki na yt jak prowadzić ashe itd i typek ciagle mów

ze last hituje co to daje i co to jest to jest ze potworki dobija ? co to za róznia bić od początku a dokończyć?

i mógłby ktoś mi podesłać dobry poradnik co najpierw kupować na ashe? po kolei ?

ZAMIENIE EQ YANGI KONTA Z SYRIUSZ NA EQ KONTA YANGI BYLE CO NA RAVI

NA SYRIUSZU PL MAM MIĘDZY INNYMI:

-200kk ninja 38lvl zbr. na 18lvl 1khp 15sztyle 5b kd+3

-budde+9 10luda/-budde+9 12inta 5b / PW lub gg 32803264

Opublikowano

Last hitujac masz pewnosc, że dobijesz potworka. Tylko tym się z mojej perspektyyw różni. Jedynie trzeba wyczuć, kiedy uderzyć, tj. W odpowiednim momencie.

Opublikowano

Jak dobijasz potworki dostajesz złoto,nie bije od początku z tego powodu że nie chce aby farma mu uciekła lub nie chce odpushowywać żeby enemy jungler nie zgankował ADC'era.

Opublikowano

nie chce odpushowywać żeby enemy jungler nie zgankował ADC'era. - co to znaczy? mozesz wytłumaczyć mi ?; p

 

I może ktos mi napisać jakieś bulidy pod ashe co kupować

proszę .

ZAMIENIE EQ YANGI KONTA Z SYRIUSZ NA EQ KONTA YANGI BYLE CO NA RAVI

NA SYRIUSZU PL MAM MIĘDZY INNYMI:

-200kk ninja 38lvl zbr. na 18lvl 1khp 15sztyle 5b kd+3

-budde+9 10luda/-budde+9 12inta 5b / PW lub gg 32803264

Opublikowano

Last hitowanie zależy od twojego poziomu gry i przeciwnego adc. Jeżeli on bije non stop potwórki ty też to rób żeby cie nie zaprowadził pod wieżę bo tam automatycznie stracisz farmę, jeżeli on tylko dobija potwórki to też to rób wtedy macie oboje farmę jednak gdy ogarniacie we dwóch linie możecie ją zdominować to bij cały czas potwórki i niech przeciwny strzelec stoi pod swoją wieżą on traci potwórki ty bijesz powoli wierzę wygrywasz linie i możesz pomagać innym linią lub nękać nadal bot lane i niszczyć przy odpowiedniej wizji drugą wieżę w tej sytuacji przeciwny adc będzie bezużyteczny.

Opublikowano

co to rabadon ??

ZAMIENIE EQ YANGI KONTA Z SYRIUSZ NA EQ KONTA YANGI BYLE CO NA RAVI

NA SYRIUSZU PL MAM MIĘDZY INNYMI:

-200kk ninja 38lvl zbr. na 18lvl 1khp 15sztyle 5b kd+3

-budde+9 10luda/-budde+9 12inta 5b / PW lub gg 32803264

Opublikowano

co to rabadon ??

 

rabadon to taka czerwona czapeczka za 3800 golda. ale zartowalem z tym buildem

 

build:

 

berserki, bt,kosa statika, lw, infinity, ga

Opublikowano

build:

 

5x rabadon i butki takie zółte dające prędkośc ataku

 

z ulta ( R) bedziesz bic po polowe hp

 

nie sluchaj sie tego chultaja bo cie trolluje :)

Kupuj Buty Berserkera, Ostrze NIeskonczonosci, Krwiopijec[Lub Ostrze zniszczonego króla], Widmowy Tancerz [Lub Kosa Statika], Ostatni Szept, Anioł Stróż

 

 

nie chce odpushowywać żeby enemy jungler nie zgankował ADC'era. - co to znaczy? mozesz wytłumaczyć mi ?; p

 

 

Enemy - przeciwny, wrogi

Jungler - w lolu jest to pozycja ktora polega na expieniu na potworkach w jungli i gankowaniu [atakowaniu z jungli, niespodziewajacych sie przeciwnikow]

ADC - Attack Damage Carry, inaczej Marksman czy strzelec, jesdna z takich postaci jest wlasnie ashe, adc skupiaja sie glownie na obrazeniach od auto attackow, i wyciagnieciu jak najwiekszej ilosci tych obrazen, typowy DPS

 

napisz na PW to pogramy we 2 i ci troche wytlumacze ;)

Opublikowano

Co do ogarniania LOL'a to zapraszam na PW, podam Ci ts i możemy CIę pouczyć:P

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

zrób po polsku :

 

Kosa Statika, Krwiopijec, Ostrze Nieskończoności, Buty Berserkera, Ostatni Szept, Anioł Stróż

 

po angielsku :

 

stattik shiv, bloodthrister, infinity edge, berserkers, last whisper, guardian angel

sydno_eune_13_3_logo.png

Opublikowano

Po 1. Odradzam ashe, to chyba najgorsza postać na początek gry.

Po 2. Na 4lvlu ludzie nie wiedzą co to jungler

Po 3. Na początek polecam:

 

-master yi

-xin zhao

-jax

-warwick

-garen

-chogath pod full ap

 

Po 4. Kupuj polecane jak nie wiesz co

po 5. Wszystkiego sie nauczysz z czasem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...