Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pisze Ci Błąd Podczas Łączenia Sie Z Serwerem To Nie Problem.


artur59

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo każdy z was ma taki problem gra sobie normalnie a tu nagle logneło chcesz sie jeszcze raz zalogować ale pisze ci Błąd podczas łaczenie sie z serwerem.

Własnie zrobilem taki tutek...

1.logujesz sie i ci pisze bład podczas łaczenia sie z serwerem zamykasz metka lub spol.

2.W folderze z metkiem masz plik syserr to jest wlasnie to gówno które ci daje błąd to sie zapisuje z błędem

3.Kasujesz plik syserr

4.dajesz nowy notatnik i dajesz nazwe syserr

Poradnik by artur59 nic nei kopiowałem itd>

Proszę o *5 :lol:

15825.png

24026.png

35103.jpg

35089.jpg

Daj + będziesz wielki :D

Opublikowano

Taa. jasne miszczu, napewno jak serwer się zjebie to zadziała, nie pierdol nam tutaj :D

 

Uwierzę kolesiowi z 1 postem ^_^

Opublikowano

Po 1 nie odpowiadam bzdur bo mi to zadziałało

mojemu koledze też i innym graczą

2. to jest przydatne

15825.png

24026.png

35103.jpg

35089.jpg

Daj + będziesz wielki :D

Opublikowano

Ja pierdole.Jemu chodzi o to,że jeżeli was kicknie i próbujecie się zalogować i wam nie idzie,chociaż serwer jest włączony,to robicie to co jest napisane.

@top Masz plus.

OMG.TECZA!

Opublikowano

Merkon dobrze powiem oco śmiga!

Po pierwsze gdy nas lognie a serwer działa to puźniej plik syserr zapisuje się z błędami a te błędy możemy wykasować usuwając ten plik notatnik ale najlepiej zrobić nowy notatnik dać nazwe syserr i lepiej śmiga a jeśli Merkon powiesz że wyjaśniłem to ok a jak nie popracuje nad tym.

Nakarm mi psa + lub 5* :D

15825.png

24026.png

35103.jpg

35089.jpg

Daj + będziesz wielki :D

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...