Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Global Role Play [ Pierwszy taki serwer w polsce] [Zapraszamy] [Bez WL] [Bez Premium] Start 05 Styczeń 2014r.


upgrade11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R



E



K



L



A



M



A



A



post-670961-0-13373200-1388403122.png



post-670961-0-76907200-1388053637.png



Nasz serwer Global Role Play jest jedynym serwerem postawiony na tej fabule gry, dokładnie chodzi oto że jest to jedyny serwer


w którym możesz poczuć w 100% życie jako gracz, możesz zostać przestępcą, zdać prawo jazdy, handlować bronią i wozić materiały oraz


sprzedawać miarhułane, także możesz zostać eleganckim człowiekiem, możesz dbać o swoją opinie wśród ludzi oraz


dobrze prowadzić biznes lub organizację rządową! wszystko zależy od ciebie, możesz zostać bogaczem i latać


odrzutowcami oraz helikopterami, i jeździć limuzynami a możesz zostać biedakiem i żebrać pod urzędem miasta


pieniądze na jedzenie! sam wybierasz drogę którą chcesz żyć.


Pamiętaj jednak że wszystko co zostanie przez ciebie zrobione jest to pamiętane! więc bądź odpowiedzialnym obywatelem


naszego miasta!.



post-670961-0-67043500-1388053696_thumb.png




Naszym miejscem rozgrywki jest jak sami widzi cie New York, miejsce gdzie najlepiej można rozprowadzić


swoją działalność przestępczą oraz swój biznes!



post-670961-0-90630700-1388053660.png



Typ Serwera: Role Play


World: New York


Potwory: Nie


Zwierzęta: Tak


White List: Nie


Premium: Nie


Slot: 50


Miejsce Rozgrywki: New York


Waluta: $


Język: Angielski/Polski



post-670961-0-22516900-1388053673.png



Waluta



- Waluta jaka obowiązuje u nas są dolary amerykańskie którymi


płacimy w urzędzie,sklepach itp.


jest to system zaprojektowany pod wpływ banku i wypłat!



Akcje i Czaty gry!



- Akcje Role Play na naszym serwerze rozgrywają się za pomocą komend


/me i /do


oraz czaty /b /k /s


/me służy do pisania czynności które robi nasza postać


np: /me wyciąga portfel po czym otwiera i wyciąga 20 dolarowy banknot


czat /do służy do potwierdzania i upewniania się.


np: /do Odbiera pieniądze?


Czat /k oraz /s służy do pisowni In Character


czyli /k(rzyczy) Sprzedam samochód


/s(zepcze) ale mu jedzie z buzi.


za to czat /b służy do pisowni OOC czyli nie związanej z postacją


np: /b elo co tam u ciebie maciek ?/



Pojazdy



- Na naszym serwerze są modyfikacje przez które serwer staje się bardziej atrakcyjny i wspaniały


ponieważ na dalszej drodze naszej gry możemy kupić sobie samochód, a nawet odrzutowiec i helikopter!


to zależy tylko od ciebie co będziesz chciał mieć!.



Urząd



W urzędzie miasta można wyrobić dowód osobisty a tak że prawo jazdy


można także kartę wędkarską itp.


jednak że pamiętaj że złe zachowanie w urzędzie może być surowo karane!



Zwierzęta



- Mieszkasz sam na odludziu ? albo mieszkasz sama w domu ?


boisz się że ktoś ci się włamie ? nie bój nic! możesz kupić na targu małego


pieska po czym będzie chronić ci dom przed złodziejami!


chyba że wolisz kota? wszystko jest możliwe! możesz nawet założyć swoją farmę!



Bank



- Bardzo dobrze zaprojektowany plugin na bank daje na możliwość wpłacenia pieniędzy


do banku aby przy napadzie nikt nas nie okradł! jeżeli jednak posiadasz konto premium twoje


pieniądze w banku pomnażają się poprzez odsetki 0.50%


Jest to bardzo dużo!. pomyśl wrzucając 10000$ do banku po 24h możesz wyciągnąć aż 15000$.



Frakcje



- Na naszym serwerze jest system frakcji!


- [1] New York Government


- [2] New York Police Department


- [3] New York Medical


- [4] New York News


- [5] New York Corporations


- [6] U.S.Army


- [7] F.B.I



każda frakcja ma swojego lidera lub dwóch którzy o nią dbają i przynoszą jej dobre opinie!


a więc czekaj cie tylko na rekrutacje na liderów na stronie !



Domy



- System domów, jest to system w którym dom jest kupowany ale jednak po 30 dniach nie


obecności na serwerze dom zostaje usunięty graczowi i wystawiony na sprzedasz ponownie!



Editor mieszkania/domu - pracujemy jeszcze nad tym!



Prace



- Prace dorywcze jakie są dostępne na serwerze to


- Handel bronią.


- Handel Narkotykami


- Sprzedawca


- Pomocnik na stacji benzynowej.



Prace są dopracowane oraz dobrze organizowane, wszelkie bugi będą naprawiane na bieżąco !



Organizacje



- Każdy gracz ma swoją postać która idzie w swoje ślady


więc każdy może zebrać ( musi minimum 3 osoby) swoich kolegów i założyć szajkę ,


szajka może się przemienić w gang a potem mafie.


wszystko zależy od ciebie!



Gangi/szajki/mafie



Szajka - Szajka jest to pierwszy stopień naszej grupy!



Gang - jest to już bardziej zaawansowana grupa, która już coraz bardziej wie co ma robić



Mafia - jest to ciężka i dobrze zorganizowana grupa, zniszczenie tej grupy jest prawie nie możliwe,


dobrze zaplanowane wyjścia z kłopotów itp.



Kasyno



- Kasyno, ohh.. zawsze chciałeś wydać swoje pieniądze aby je pomnożyć? stawiasz 500$ wygrywasz 3000$ .


jeżeli o tym marzysz zapraszamy cię do kasyna!



Strona



W trakcje budowy :)




post-670961-0-54398500-1388053683.png



Czytając naszą reklamę , raczej wiecie oco chodzi w fabule gry! po prostu, bądź sobą, rób to co prawdziwy człowiek, oczywiście


w Ameryce nie w Polsce :)



post-670961-0-10364900-1388053744.png



[HeadAdmin] upgrade11



post-670961-0-57055500-1388053751_thumb.png



[b]Imię:[/b]
[b]Wiek:/b]
[b]Mikro?:/b]
[b]TS3:/b]
[b]Dlaczego ty:/b]
[b]SS twojej budowli:/b]

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Będzie textur pack, ponieważ gracze mogą być handlarzami broni, ale muszą mieć materiały, będą zanosić paczki do celu po czym dostają 2 materiały, a z materiałów 3,4 można zrobić bron i sprzedać graczu :)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Fajnie się zapowiada ale nie jestem pewien. Jakiś czas temu czekałem też na role-play współczesności ale nie odpalili go bo to byl zwyczajny fake.

Opublikowano

Ten serwer wypali w 100% tylko proszę o wyrozumiałość , że nei wszystko będzie naraz! na miesiąc czasu serwer będzie bez modów!

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Dodaliśmy pare nowych ciekawostek, serwer bedzie pelen atrakcji ;p

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Wygląda ciekawie, ale znając życie to kolejny serwer, który w opisie ma wymienione wszystkie zajebiste rzeczy, a po wejściu na serwer szukasz tego "New York'u"

przez 2 tygodnie, bo mapa jest pusta i trzeba budować wszystko samemu. Tak więc, jeśli masz miasto, to wrzuć jakieś ss'y. Zazwyczaj, jeżeli gracze mają budować sami miasta, to wygląda to do dupy.

Opublikowano

Szukamy około 5 budowniczych ! chętni pisać gg: 32375329


11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Ref.

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...