Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Przenoszenie aplikacji z pamięci wew. na kartę SD


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem polega na tym, ze telefon nie chce traktowac karty pamieci jako pamieci wewnetrznej. Chce o zmienic, poniewaz pamiec wewnetrzna telefonu dla uzytkownika to tylko 2GB, a ja wlozylem karte 16gb.

Posiadam androida 4.1.2 i montuje on w taki sposob:

- wbudowana pamiec wewnetrzna 2 GB jako SDcard

- karta pamieci micro sd jako ext_card

 

nie mogę przerzucać aplikacje z pamieci wewnetrznej na karte

gdzies czytalem, ze trzeba zamienic miejscami linijki pliku vold.fstab ale do tego trzeba Roota

 

jest jakis sposob na zrobienie tego bez rootowania telefonu?

Problem polega na tym, że telefon nie chce traktować karty pamięci jako pamięci wewnętrznej. Chcę to zmienić, ponieważ pamięć wewnętrzna telefoniczna dla użytkownika wynosi tylko 2 GB, natomiast ja włożyłem kartę 32 GB.

Zobacz więcej na:
 http://www.wykop.pl/wpis/5732338/witam-prosze-o-pomoc-w-zmianie-kodu-pliku-ktory-je/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...