Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Karty z serii R9 270x - którą wybrać ?


Kobcon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem w dokonaniu wyboru konkretnej firmy.

Asus: http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-radeon-r9-270x-2gb-ddr5-256-bit-hdmi-dvi-dp-r9270x-dc2t-2gd5-610688/
Gigabyte + (BF4): http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-r9-270x-2048mb-ddr5-256b-d-h-pci-oc-bf4-gv-r927xoc-2gd-gv-r927xoc-2gd-ga-battlefield-4-w-zestawie-599558/
Msi Gaming + (BF4): http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r9-270x-2gb-ddr5-256-bit-hdmi-dvi-dp-bf4-r9-270x-gaming-2g-battlefield-4-w-zestawie-599579/
Msi Hawk: http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r9-270x-hawk-2gb-ddr5-256-bit-hdmi-dvi-dp-r9-270x-hawk-614612/

Zależy mi na tym, żeby stosunek wydajności do głośności był jak najlepszy.

Proszę o pomoc.

 

Zasilacz XFX Pro Series 550W PSU 120mm 80+ (P1-550S-XXB9)

Procesor Intel Core I5-4570 3.2GHz LGA1150 BOX HASWELL BX80646I54570

Płyta główna Gigabyte GA-B85M-D3H Intel B85 LGA 1150 mATX (2xPCX/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/DDR3/CROSSFIRE) - GA-B85M-D3H

Rozdzielczosc monitora 1920x1080

 

Przeglądałem kilka stron z testami ale nadal mam dylemat co do wyboru.

Opublikowano

Msi- Cichsze chłodzenie

Gigabyte- tańsza

 

Wybierz z tych dwóch.

Najlepiej Gigabyte. MSI nie ma lepszego chłodzenia i masz Battlefield 4.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Najlepiej Gigabyte. MSI nie ma lepszego chłodzenia i masz Battlefield 4.

 

O którym MSI mówisz ? Bo Hawk jest z tych wszystkich najdroższa i fabrycznie podkręcona, lecz nie ma BF.

Opublikowano

Będe wybierać pomiędzy Gigabyte a MSI Gaming bo mają najwięcej dobrych opinii.

Proszę więc o pomoc w wybraniu tej najodpowiedniejszej i o uzasadnienie odpowiedzi smile.png

Opublikowano

Są prawie takie same. Gigabyte ma lesze chłodzenie.

 

lepsze bo ma 3 wiatraki ale czy wydajniejsze i jak z hałasem przy obciążeniu ?

Opublikowano
http://pclab.pl/art55095-22.html

Hawk jest minimalnie wydajniejszy od R9 Gigabyte. Temp. na Gigabyte są minimalnie mniejsze,a Hawk jest minimalnie cichszy :P w Linku są testy

 

Ale Hawk'a nie biorę pod uwagę, bo jest droższy i nie ma w zestawie BF4.

Opublikowano

Gigabyte ma głośniejsze chłodzenie, do tego podobnie wydajne. Zastanawiałbym się prędzej asus/msi, sam bym brał asusa bo fanboj ale msi ma chłodziwo trochę cichsze.

Opublikowano

Czyli chyba będe skłaniał sie ku MSI Gaming, bo Asusa nie brałem raczej pod uwagę, za mało opinii miał. A takie pytanie, czy płyta główna ma być MSI czy może byc Gigabyte ?

Opublikowano
http://www.morele.net/inventory/info/0lmYZw/

to części które zamierzam zamówić. mam jednak problem z wyborem pamięci ram i zasilacza. mam do wyboru jeszcze:
http://www.morele.net/zasilacz-corsair-vs-450w-atx-120mm-wentylator-eu-version-cp-9020049-eu-527950/
http://www.morele.net/pamiec-kingston-hyperx-2x4gb-1600mhz-ddr3-non-ecc-cl9-intel-xmp-x2-grey-series-khx1600c9d3x2k2-8gx-433757/

Co będzie lepsze ? Czy Corsair 450Wat uciągnie karte graficzną ? Bo jeżeli tak to wezme Corsaira bo jest tańszy o prawie 100zł.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...