Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Otaku i fani anime oraz Japonii!


grochu21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego Otaku to negatywne określenie tylko Japonii, czyli w państwie z którego te słowo pochodzi.. W polsce niektórzy są dumni z rzekomego bycia Otaku i non stop to podkreślają.. ŻAŁOSNE

finalrender.png

Opublikowano

Dlaczego Otaku to negatywne określenie tylko Japonii, czyli w państwie z którego te słowo pochodzi.. W polsce niektórzy są dumni z rzekomego bycia Otaku i non stop to podkreślają.. ŻAŁOSNE

u nas określenie otaku przyjęło się jako fan m&a i tyle. w japonii to obraźliwe u nas nie

 

 

chinskie bajki

chińskie baje są super odczep się od nich!!

 

@

Na sadisticu obejrzałem wystarczająco dużo japonii by się nią nie jarać.

Biedna ośmiornica [*]

 

Na taki zlot mógłbym pojechać tylko wtedy gdyby był organizowany u mnie w mieście i był darmowy.

 

Ps.

@up

Czemu ocenzurowałeś sygnaturę, brzydka teraz jest

komuś nie pasowało brzydkie słowo i usunął mi sygnę, po dodaniu cenzury trzyma się do dziś!

52126142219396245817.jpeg

Opublikowano

Na sadisticu obejrzałem wystarczająco dużo japonii by się nią nie jarać.

Biedna ośmiornica [*]

 

Na taki zlot mógłbym pojechać tylko wtedy gdyby był organizowany u mnie w mieście i był darmowy.

 

Ps.

@up

Czemu ocenzurowałeś sygnaturę, brzydka teraz jest

s2c77Oa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...