Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Mieliście kiedyś cos takiego?


Matkimen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja miałem tak w Battlefield 3, a w Battlefield Bad Company 2 było: "Wyrzucono Cię z gry. (czy jakoś tak) Powód: POLSKA KURVA.

 

Nawet przed chwilą na mistrzach znalazłem:

http://mistrzowie.org/458641

Niemcy robią z siebie idiotów.

 

Wszystko na ich serwerach.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Tak.

Niektórzy właściciele serwerów blokują przykładowo wszystkie kraje prócz swojego.

W efekcie czego nikt z poza obszaru Niemiec nie może dołączyć do serwera.

Opublikowano

Tak.

Niektórzy właściciele serwerów blokują przykładowo wszystkie kraje prócz swojego.

W efekcie czego nikt z poza obszaru Niemiec nie może dołączyć do serwera.

Nie pisz bzdur, bo w tych przypadkach blokują polskich graczy na serwerach, a nie wszystkich.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Nie pisz bzdur, bo w tych przypadkach blokują polskich graczy na serwerach, a nie wszystkich.

Ja nie piszę bzdur. Zdobądź wiarygodne informacje przed wytknięciem czegoś.

Jeżeli właściciel zablokuje dostęp wszystkim krajom oprócz swojego to Tobie ukazuje się informacja "players for Poland are not allowed.".

To nie tylko na niemieckich serwerach. Każdy właściciel może sobie wybrać jacy gracze będą u niego na serwerze.

 

P.S. Miałem niedawno własny serwer, stąd te informacje.

Opublikowano

Ja nie piszę bzdur. Zdobądź wiarygodne informacje przed wytknięciem czegoś.

Jeżeli właściciel zablokuje dostęp wszystkim krajom oprócz swojego to Tobie ukazuje się informacja "players for Poland are not allowed.".

To nie tylko na niemieckich serwerach. Każdy właściciel może sobie wybrać jacy gracze będą u niego na serwerze.

 

P.S. Miałem niedawno własny serwer, stąd te informacje.

Ale ten przypadek z Battlefield Bad Company 2 to już tylko na Polaków.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Standard, zawszę tak jest kiedy znaleźliśmy fajny serwer wchodzimy a tam "WON!" Polakom wstęp wzbroniony, no cóż admini takich serwerów mają tak zwany syndrom Hitlera i tyle w temacie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...