Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak napisać skrypt na 30 minutową ochronę dla nowych graczy?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


on first join:

wait 5 seconds

execute console command "/god %player%"

send "Ochrona na 30 minut zostala wlaczona !"

wait 30 minutes

execute console command "/god %player%"

send "Twoja ochrona zostala wylaczona ... "

WyTABuj ;) .

Opublikowano

Jednak polecam zmienić na np.: 5 minut ponieważ w ciągu 30 minut zrobi sobie mieczyk. Jak bd nieśmiertelny zabije wszystkich

Wytabowany skrypt jjaykamila + dodane zabezpieczenie przed wyjściem

on first join:
	wait 5 seconds
	execute console command "/god %player% on"
	set {pierwszy.%player%} to true
	send "Ochrona na 30 minut zostala wlaczona !"
	wait 30 minutes
	execute console command "/god %player% off"
	send "Twoja ochrona zostala wylaczona ... "
on join:
	if {pierwszy.%player%} is true:
		if player don't have permission "skrypt.admin":
			execute console command "/god %player% off"
Pasjonat
Opublikowano

@up

Można tabować.

 

----------------

 

Niestety na tym forum nie da się TAB'ować :-/

 

 

Jak to się nie da? :D

Zamiast TAB'a daj cztery spacje :P

Opublikowano

Ja wyczytałem gdzieś, że plugin skript nie czyta spacji


Jednak polecam zmienić na np.: 5 minut ponieważ w ciągu 30 minut zrobi sobie mieczyk. Jak bd nieśmiertelny zabije wszystkich
Wytabowany skrypt jjaykamila + dodane zabezpieczenie przed wyjściem

 

Tak zrobiłem masz rację lepiej 5 minut


Zabezpieczenie przed wyjściem czyli, że co?

Opublikowano

Jeśli się nie myle

Wbije na serwer ( Włącza mu goda )

Wyjdzie

Ponownie wbije za godzinę (A z tego co wiem god się nie wyłącza po relogu)

Opublikowano

Link: 

http://pastebin.com/raw.php?i=mHGab8SS

Permisje: ochrona.wlacz Komędy: /ochrona - Pokazuje stan twojej ochrony /ochrona info - Pokazuje Komendy /ochrona wylacz - Włącza możliwość wyłączenia ochrony. /tak chce - Potwierdza wyłączenie ochrony. /ochrona wlacz - komenda tylko dla administracji, włącza ochronę

Opublikowano

 

 

 

http://pastebin.com/jE8AugCX
Proszę bardzo ;3
Prosze o usunięcie tego linku,bo nie jesteś prawdziwym autorem skryptu!

Prawdziwym autorem jestem ja,skopiowałeś najważniejsze linijki odemnie i piszesz ,że to twoje...

Ogarnij się dzieciaczku i usuń ten link,albo napisz ,że ja jestem prawdziwym autorem.

Pasjonat
Opublikowano

@up

Nie możesz mieć do niego spiny, ponieważ kod skryptu bardzo się różni oraz nie ma tych samych komend co ty umieściłeś w skrypcie.
A tak w temacie, to po co pisać post, jak lepiej jest zgłosić? -.-

I don't know why Hitler no kill you. :P

Opublikowano

 

variables:
    {ochrona.on} = false
options:
    # czas ochrony
    czas1: 30
    # seconds - sekundy | minutes - minuty | hours - godziny | days - dni
    czas2: minutes
on first join:
    set {ochrona.on.%player%} to true
    wait 10 seconds
    send "&cPosiadasz ochrone na 30 minut"
    wait {@czas1} {@czas2}
    set {ochrona.on.%player%} to false
on damage of player:
    if attacker is a player:
        if {ochrona.on.%attacker%} is true:
            cancel event
            send "&cNie mozesz bic nikogo, masz ochrone pvp" to victim
    if victim is a player:
        if {ochrona.on.%victim%} is true:
              cancel event
              send "&cNie mozna go bic, on ma ochrone pvp" to attacker

 

Wytabowane

 

Pisałem jedząc śniadanie, może być coś nie tak :P

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...