Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] NoLifeMT2 [Dedyk] [Easy] / [Medium] [Rewolucja w świecie Metin2 !]


NoLifeMetin2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logostartowe.png

wst-p.png

Witam!
Pragnę Wam dzisiaj zapowiedzieć start serwera NoLifeMT2.

Serwer nie jest stawiany pod IS ! ( To co dostępne w IS Łatwo jest zdobyć w grze ! ) Pamiętajcie ! z is korzystacie dobrowolnie ! nikt was do tego nie zmusza !

PROSZĘ O PRZENIESIENIE PREZENTACJI DO PUBLIKACJI METIN 2 ! Gdyż nie mam 30 postów a szkoda spamować. Bardzo proszę moderatora !.

Zasady:

- Zakaz używania jakiegokolwiek wspomagacza ( WH / NOK / BS ) = PERM

Co Do BS'a to jeszcze możemy ustalić z graczami.

informacje.png

Na serwerze NoLife Maxymalny poziom do zdobycia to 250.

Punkty Statusu 95

6 Channeli

999 % Expa

999 % Dropu Yang

999 % Dropu

6/7 Bon ? ( Nie ! i nigdy nie będzie ! )

Odrazu mówię że nie zdobędziecie wszystkiego w 2 tygodnie.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

2dsprv7.png

maszynka.png

Maszyna jest dobra :) nie boimy się DDosów. Komfort gry zapewniony :D

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

wa-ne-adresy.png

Strona główna,Rejestracja, oraz Client zostanie podane w dniu startu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

nowo-cinaserwer.png

log321.png

metkii.png

fryz.png

qv7e.png

baron-wna.jpg

katki.jpg

Zielarstwo

BIOLOG

Jest tego tyle że nie zmieściłbym do prezki .. Przekonacie się.

poczatek-gry.png

d0y2.png

nowe-mapy.png

Mapa Świętości - 90 lvl

post-905439-0-97363600-1368796620_thumb.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

od 130

post-905439-0-04857500-1368796507_thumb.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

'

OD 160

post-905439-0-47657100-1368796530_thumb.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

OD 190

post-905439-0-13503700-1368796577_thumb.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

od 220

post-905439-0-70088300-1368796643_thumb.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

system-ulepszen.png

post-905439-0-40168300-1368796347.png post-905439-0-04020700-1368796356.png post-905439-0-35289400-1368796352.png post-905439-0-20847200-1368796351.pngpost-905439-0-65703100-1368796348.png post-905439-0-28472300-1368796357.png


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

90 poziom:

90lvj.png



105 poziom:

105lv.png



120 poziom:

120vs.png



135 poziom:

135lv.png



150 poziom:

150lv.png



165 poziom:

165lv.png



180 poziom:

180lv.png



200 poziom:

200lv.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Czy Bony wchodzą max ? - Tak !

W ile wbije max lv ? - 1/2 tygodnie.

6 Skill ? Nie !

Typ Serwera ? Easy/Medium

KD ? +6 max.

handlarze.png

n4132.jpg

handlarka312.png

SS Weryfikujące

weryfikacja.jpg

BRAK GENERATORA. DLACZEGO ? BŁĄD ROZSZERZENIE GRAFIKI czy jakoś tak.

Na serwerze spotkacie AutoPoty

autopoty.png

WIERZCHOWCE

montyi.png

PETY

pety.png

Myślimy nad dodaniem Bao Bao.

Pierścień anty expa jest.

Skille na P dostajemy od NPC Seon-Hae na 5 lvl !

Kiedy start ? za 2-3 tygodnie. Napisze wam jeszcze później.

Prezentacja będzie cały czas edytowana.

System Kostiumów

kostiums.jpg

ADMINISTRACJA:

[HA]NoLife

[GM]Nestea

[TGM]Shandy

Opublikowano

Teraz zamykam żeby nie było spamu.

I generator musi zostać użyty.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Teraz zamykam żeby nie było spamu.

I generator musi zostać użyty.

 

 

Nie zamykaj od tak tematow, daj czas na uzupelnienie :)

 

To jest zapowiedz czy co ?

1386175744-U112610.png
Opublikowano

 

 

6/7 Bon ? ( Nie ! i nigdy nie będzie ! )

 

Chwała Ci za to!

Wielki + !! :)

sygnavipek.jpg



Chętnie rozdaję Lajki za pomoc! A Ty?


Opublikowano

 

 

Nie zamykaj od tak tematow, daj czas na uzupelnienie :)

 

To jest zapowiedz czy co ?

ZApowiedz ;p

 

ps generatora nie moge dodac bo nieda sie

 

prosze przeniesc do zapowiedzi

Opublikowano

Kolejny nudny serwer. Szczerze mówiąc żadnych nowości nie macie. Co do maszyny na prawdę dobra - ale za ataki ddos nie odpowiada sprzęt tylko filtry samego serwa. Prezka do poprawy graficznej.

Pozdrawiam i życzę powodzenia
arhon

Opublikowano

możesz dać ss bez żadnej obróbki?

Bo tam gdzie powinna być nazwa serwera zwyczajnie dałeś kogoś nick, jak dla mnie fake.. :)

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

czy to wszystko co będzie bo jakoś mało info mało rzeczy hmm ?

exp jest dostosowany czy jest przedział gdzie kilka lvl expi się kilka godzin ?

jak z ulepkami ciężko łatwo ?

Żyj dla siebie, nie patrz na innych co o Tobie mówią :) 

                                                 

oj12ja.jpg

Opublikowano

"Rewolucja w metin2" tutaj jej brak :c no sorry ale taka jest prawda system zbroi i broni jest tak stary że jakby to był Hammermt2 czy Xenox to jeszcze bym to zrozumiał bo to są stare serwery teraz jest tylko ciekawych zbroi i broni że dziwie się co niektórym że dają kolorowe hwangi i kolorowe stalki jeszcze i te zbroje z wowa czy innej gry już nie pamiętam w których są zbugowane niektóre elementy "Wojowniczka" "Sura" "Szaman" u ninji nic nie zauważyłem :] No ale mimo tego życzę powodzenia i Wesołych świąt

Opublikowano

jak już gamus napisał, ssy kradzione -.- , prezentacja ohydna.., na serwerze też nie widzę nic ciekawego, nie polecam :)

Opublikowano

UMIESZ CZYTAĆ ? NIE DA SIE DAĆ GENERATORA BO BŁĄD WYWALA

Tak, umiem czytac, Ty jednak chyba nie.

SSy z innej prezentacji.

Masz 4h na dodanie POPRAWNEJ wiadomosci powitalnej.

 

Nie zamykaj od tak tematow, daj czas na

uzupelnienie

 

Zanim napisałes ten post, temat czekał na przeniesienie, był w złym dziale. Wiem co robię.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

kd + 6 co nie a ulepszacze ? może byk kasa żeby sie nie męczyć zagram może ;d częste konkursy ox ? kasa dobrze leci ? zmianki masz tanie 200 sztuk np za 100 k bronie 65 i 75 gdzie dropic + stalki eq z lez tarcze na 61 ? kiedy start serwa ??

Opublikowano

Witam!

 

Moim zdaniem :

 

zbroje ,bronie , i inne itemiki - wszystko stare...

 

mapki juz widziałem jakieś 3 msc temu.

 

Do tego piszecie rewolucja =.= z której strony jeżeli mogę wiedzieć jest ta rewolucja >?<

 

Metin2 - robi się coraz badziej do bani ... ;/ ludzie kradną sobie pliki i inne.

 

Mam nadzieję , że ktoś postawi naprawde mocny ale to mocny serwer z ilością itemów przybliżoną do Np. XenoxMT2 który nie nudzi się nawet po 1 msc gry.

 

Co do serwera nolifemt2 to nie wiążę z nim żadnej przyszłości ponieważ sa inne lepsze serwery na tych samych plikach :)

 

tyle z mojej strony

 

Pozdrawiam

MrDrak0

 

 

Szczęśliwego nowego roku!

 

Dla MPCforum oraz Graczy Metin2!

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...