Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o aktualizacji 1.37


Ziółko.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest dobre jak ktoś lata tylko myśliwcami lub bombowcami, ale jak jest osoba taka jak ja, że w brytolach latam na spitfire'rach i beaufighter'ach to już gorzej bo muszę jechać w 2 drzewka rozwoju osobno, chociaż gdyby można było 2 samoloty w które PD idzie to by było fajnie.

1.jpg

Opublikowano

Teraz gra polega na grindowaniu, grind grind grind , Przykladowo chce odblokować Sabre u amerykańców 400K RP najszybciej dalo by sie to zrobic mustangiem p51-d 130% RP do badania, no ale ten samolot to kompletna kupa ,nie wiem co to w IV erze robi i mam sie zmuszać zeby tym latac? ok wsiadam w inny samolot BTD-1 light bomber zarobie nim z 10k RP ale z tego samolotu dostaje tylko 30% RP do badania sabre reszta idze w te "wolne RP" ale mnie wkurw*** ta zarowka w menu nigdy ale to nigdy nie zaplace grosza zeby samolot odblokować. Często czytam oficjalne forum WT i tam wszyscy ostro protestują ze ilosci RP sa żenująco male, a u nas na polskim forum co? grupka dupkow ktorzy to tylko w kolo analizuja FM samolotow i bredza co to oni nie potrafia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...