Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HARDCORE TAGI ITEMY NA GILDIE ~ START JUTRO 12:00 ~ AUTORSKI PLUGIN NA GILDIE JAK I INNE ~ LEPSZE TNT ORAZ CREEPERY 500SLOT bY: DosCraft ~ STABILNY TS


Holrim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zagram oby było dużo graczy !


jedyny problem to to że siedze 1 h na ts i administracja nie zauważyła że mam problem.. dlaczego ?

zmieniłem nick nawet że mam sprawe do administracji

a nawet pisać nie można na ts... więc admin do huya nic nie zrobi..,

Opublikowano

zagram oby było dużo graczy !

jedyny problem to to że siedze 1 h na ts i administracja nie zauważyła że mam problem.. dlaczego ?

zmieniłem nick nawet że mam sprawe do administracji

a nawet pisać nie można na ts... więc admin do huya nic nie zrobi..,

Istnieją na teamspeak3 kanały takie jak "Pomoc lub kanał GILDYJNY?" jeśli widzimy że ktoś tam siedzi to pomożemy :)

 

Serdecznie zapraszamy na nasz FaceBook, na którym odbywane są ciągle konkursy jak i teraz na hardcore.

 

https://www.facebook.com/Doscraft

Opublikowano

Jako iż, po zobaczeniu ss..
Stwierdzam jedno..
Plugin by Teapot
(xcrGildie te z wojnami)
skąd to wiem? byłem Moderatorem na xcr i się interesowałem tym plugsem..

ReznowPL-Anonymouse-Administrator%20ProC

Opublikowano

Naprawdę? em..

Stylizacja Tomasha aka Defabri

/anuluj

/wojna

/pokoj

pkt nad głowa

&7[&cTAG&7] <--- jego kolorki?..

Zobaczymy jak wbiję, ja mówię że to jest na 80% xcrGildie

Człowieku, ja to wszystko ustawiam sobie sam :P

W każdej chwili mogę zmienić wszystko, ale taki układ kolorów i kolejność mi odpowiada :)

 

Nie wiem w czym masz problem, jeśli coś ci nie pasuje nie graj.

Opublikowano

Człowieku, ja to wszystko ustawiam sobie sam :P

W każdej chwili mogę zmienić wszystko, ale taki układ kolorów i kolejność mi odpowiada :)

 

Nie wiem w czym masz problem, jeśli coś ci nie pasuje nie graj.

Ja powiedziałem że będę grał?.

 

Możesz zmienić tak.. xcrGildie --> jd-gui i kodzik..

zobaczymy jak wyjdzie ten "Serwer Hardcore"

ReznowPL-Anonymouse-Administrator%20ProC

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...