Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Po wpisaniu /spawn teleportuję w określone miejsce


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam sobie zwykły spawn. no i chcę żeby po zginięciu ludzie się tam odradzali. A;e jak już ktoś wpisze /spawn to tepa go w taki specjalny spawn

Chodzi mi o to że mam sobie po prostu wyspę odrodzenia i z niej mogę iść na spawn. Ja chcę zrobić coś takiego żeby jak bym wpisał /spawn to nie tepało by mnie na wyspę odrodzenia tylko na ten specjalny spawn

 

 

Pasjonat
Opublikowano

Tutaj masz skrypt. Komendą /ustawspawn ustawiasz spawn, a komendą /spawn teleportujesz się na niego.

command /ustawspawn:
    trigger:
        if player has premission "spawn.ustaw":
            set {spawn} to location of the player
            send "Ustawiles spawn!"
        else:
            send "Nie masz uprawnien do tego!"
command /spawn:
    trigger:
        teleport player to {spawn}
        send "Zostales przeteleportowany na spawn!"

A teraz na tą "wyspę odrodzenia". Komendą /ustawwyspa ustawiasz wyspę odrodzenia, a komendą /wyspa teleportujesz się na nią. Jak coś to powinno działać, że jak padniesz to prze teleportuje Cię na tą wyspę.

command /ustawwyspa:
    trigger:
        if player has premission "spawn.ustaw":
            set {wyspa} to location of the player
            send "Ustawiles wyspe odrodzenia!"
        else:
            send "Nie masz uprawnien do tego!"
command /wyspa:
    trigger:
        teleport player to {wyspa}
        send "Zostales przeteleportowany na spawn!"
on death:
    execute player command "/wyspa"
    send "Zostales przeteleportowany na wyspe odrodzenia!"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...