Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer dla zabawy! [WH] [Survival] [5 slotów] Serwer typu Kwadratowa masakra!


EnDerBriNePL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, tak jak w tytule, szukam 4 osób, które zagrały by ze mną na serwerze typu "kwadratowa masakra"

Na czym polegał by serwer? Po prostu! Jesteśmy na bezludnej wyspie, i zaczynamy się rozbudowywać, tak jak w KM sezon 2.

Niektórzy mogą się zapytać, dlaczego akurat sezon 2? Ponieważ ten sezon przypadł mi najbardziej do gustu.

Zapraszam do pisania podań na WH

WZÓR PODANIA:

1. Wiek:

2. Nick w Minecraft:

3. Poziom ortografii (1 do 10):

4. Od jakiej wersji grasz w Minecraft?:

5. Czy masz sprawny mikrofon?:

6. Czy mógłbyś nagyrwać z serwera na Youtube?:

7. Czy jesteś tak zwanym trollem?:

8. Czy jesteś ogarnięty (1 do 10 i dlaczego taka ocena):

9. Czy mógłbyś rozmawiać przez skype?:

10. Czy grałeś już na takich serwerach?:

11. Kilka zdań o Sobie:

 

Odpowiedzi pisz innym kolorem, niż pytania!

 

DODANE OSOBY:

-ziel0nek

-DiamondGamer

-TheLaxius

-HasbreakPL

 

KONIEC REKRUTACJI! IP dostaniecie po świętach. Dzięki za podania!

r04p.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...