Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] EKIPY DO WIELKIEGO PROJEKTU MT2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

 

Zczynamy wielki PROJEKT MT2

 

 

Poszukuje:

 

- Wszystkich co potrafia konfigurowac serwer

- osoby do plikow

- do tworzenia serwera

 

 

PISAC PRIV kto co umie i czym się zajmie

 

1 NR. W POLSCE BEDZIE

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

może powiem tak plany i pomysł jest wielki bedzie to serwer podłaczony pod wielka siec serwer counter-strike i minecrafta bedzie to medium/easy jeszcze się zobaczy dokladnie

 

start jak znajde odpowiednią ekipe ktora bedzie ogarniac to wtedy bedzie start bez hamachi oczywiscie dedyk

 

nie bede sie rozpisywal bo za duzo tego osoby zainteresowane i ogarniające takie sprawy prosze pisac priv

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie ma to jak szukać gimbow, ktore w wolnym czasie beda robic za białych murzynów, a sam właściciel będzie im robić łaskę, że wypłaci raz na rok 5 dych i do tego niechętnie... Wybacz nie tedy droga

footer_logo.png

Opublikowano

Witam.

 

 

Zczynamy wielki PROJEKT MT2

 

 

Poszukuje:

 

- Wszystkich co potrafia konfigurowac serwer

- osoby do plikow

- do tworzenia serwera

 

 

PISAC PRIV kto co umie i czym się zajmie

 

1 NR. W POLSCE BEDZIE

Nie Ty decydujesz o tym czy serwer bedzie nr1

 

@AW Jaki typ serwera?

"Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach"


 


 


https://www.twitch.tv/belgijskamalina   Taki tam stream :P

Opublikowano

Ale powiedz jeszcze raz jak wielki jest ten projek ? Określ Wielkość swoim zdaniem

No gdzies 30cm kwadratowych ;D

 

 

@ Topic

 

1 NR. W POLSCE BEDZIE

 

Skad to wiesz czy gracza sie spoodoba?

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

Nie ma to jak szukać gimbow, ktore w wolnym czasie beda robic za białych murzynów, a sam właściciel będzie im robić łaskę, że wypłaci raz na rok 5 dych i do tego niechętnie... Wybacz nie tedy droga

 

Inteligencją to Ty nie zabłysłeś.

Nie ma to jak dawać poniżające porównania do "gimbusów", jakbyś sam nigdy do gimnazjum nie chodził.

 

Co do tematu, to właściciel musi znać się na rzeczy, a nie na kimś polegać.

Więc raczej ten świetny serwer nr 1 w Polsce nie wypali.

Opublikowano

 

Inteligencją to Ty nie zabłysłeś.

Nie ma to jak dawać poniżające porównania do "gimbusów", jakbyś sam nigdy do gimnazjum nie chodził.

 

Co do tematu, to właściciel musi znać się na rzeczy, a nie na kimś polegać.

Więc raczej ten świetny serwer nr 1 w Polsce nie wypali.

Porównanie jak każde inne. Po prostu szuka naiwnych osób, które całą robotę odwala za niego po czym kopnie ich w dupe.

footer_logo.png

Opublikowano

Podstawa jest ogarnianie samemu :) Bez tego jak bedziesz kogos bral do zrobienia plikow, ty zrobisz projek, oni zrobia pliki i ci jeszcze te pliki zapierdola :)

 

Po 2 popraw ortografie

 

 

Zauwaz, ze projekty takie jak balmora ravia i te wieksze, nie pisali tematow takie jak ty. Wiec zbierajac ekipe z MPCforum oczekuj, ze to nie bedzie pro elo server tylko pewnie sklejka w kupe tak aby jakos to wygladalo.

1386175744-U112610.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...