Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fifa 14 - Napastnicy stoją w miejscu


Bartij2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem moi napastnicy caly czas stoja w miejscu... co zrobic by oni uciekali za obroncow ja rzucam pilke i jest sam na sam... oni sa bezuzyteczni caly czas stoja i czekaja na pilke

64l7.png

Opublikowano

No to albo gdy podajesz napastnikiem piłke do np: pomocnika naciskasz wtedy Zmiana Zawodnika i podanie. Wiesz tak jak podanie górą na dobieg, wtedy Ty podajesz a napastnik biegnie przed siebie ile sił.

 

Lub też możesz pokombinowac we własnych taktykach i ustawić tak aby grali bardziej ofensywnie.

Opublikowano

To jest UT... a ustawienia nic nie daja... chodzi mi o to ze jak rozgrywam pilke od tylu obrona do pomocnikow a potem nie mam juz jak grac bo napastnicy stoja w miejscu zamiast uciekac bym mogl im wypuscic pilke ...

64l7.png

Opublikowano

@up

 

Potwierdzam, tylko ja używam ofensywny i gra z kontry. W nawyk mi przyszło że w każdym meczu od razu na początku sobie to ustawiam, i jest genialnie

Opublikowano

To jest UT... a ustawienia nic nie daja... chodzi mi o to ze jak rozgrywam pilke od tylu obrona do pomocnikow a potem nie mam juz jak grac bo napastnicy stoja w miejscu zamiast uciekac bym mogl im wypuscic pilke ...

 

Pewnie ci napastnicy mają mało ustawiania się i dlatego.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

mam Torresa i Girouda

 

Obaj mają średnią pracowitość w ataku.

Wymień ich na takich, którzy mają wysoką. Powinni lepiej się ustawiać.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Gram na padzie a Girouda nie wyrzuce ... to moj ulubiony piłkarz ... no chyba ze za Eto go wymienie ale to w dalekiej przyszłości a na karcie dokładnie gdzie to pisze ?

64l7.png

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...