Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje gry z dziecinstwa!


Loocker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej!

Bedac dzieckiem (6-10 lat temu) gralem w taka zaebista grę!

 

Pamiętam początek, zaczynało się w jakimś zamku(?), byliśmy nadzy (bez ekwipunku), patrzylismy na nasza postac z takiego kąta jak w diablo. Na początku był jakis tam test, gdzie bilismy sie z kolesiem, oczywiscie zawsze nas rozwalal bo nic nie mielismy. Mozna bylo chodzic po miescie, kupowac ekwipunek, pamiętam że była plaża a na niej żaby które bardzo mocno biły :P

 

Pamiętam także okładkę, był to koles z mieczem patrzący na nas z góry, fioletowe tło.

 

 

Bardzo proszę, może ktos zna nazwę tej gry?

skpUo.png

Opublikowano

Mi sie też opis kojarzy z gotickiem 1 :P ale to nie to pewnie

 

W gothicu masz normalną kamerkę :D

 

Crysis 3 ?

...

 

Proszę dalej :/

skpUo.png

Opublikowano

Może któraś część Herosów?

Hirosy to strategia, więc totalnie odpada.

 

Możesz cos wiecej o tej grze nam powiedzieć? I podaj w którym roku w to grales xD

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Cos koło 2003 roku? Nie pamietam, jak byłem mały w to grałem ;D

 

Pamiętam też że wchodziłem do takiego sklepu, była tam babka która sprzedawała miecze, była ubrana w taką "kobietę kot"

 

 

i-kostium-kobieta-kot-m.jpg

 

 

 

I miała taki bat :P

skpUo.png

Opublikowano

My fantasy online ( Jedynka )? Bo są 3 wersje co zawsze były darmowe na necie.

Opublikowano

Batman ? :D

Nie -_-

 

My fantasy online ( Jedynka )? Bo są 3 wersje co zawsze były darmowe na necie.

 

Nie ;

 

 

Wujek mówił że zaczynało się na literę "R"

skpUo.png

Opublikowano

Legend: Hand of God, sacred ?

Niestety żadna z tych gier. Patrz jak wygląda okładka :P

 

Mario? :D

Dosyć tego spamu, od teraz zgłaszam każdy spam.

skpUo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...