Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuję Pomocy ! Szukam gry z dzieciństwa ! :)


Paxon61

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mając 5-8 lat grałem w pewną grę na którą mam teraz wielką chęć. Była to bodajże platformówka która działała wtedy popularnie dosyć na wielu komputerach Windows 95 i 98.


Wiele znajomych miało ją u siebie i bardzo zależy mi na znalezieniu tej gry.



Po za tym że wiem iż była to platformówka to wiem również że nie była to kolorowa gra, raczej w ciemnej kolorystyce.


Mam ją jak za mgłą postaram sie opisać to co pamiętam jeśli ktoś coś będzie wiedział proszę o info.


Chodziło w niej dokładnie nie wiem o co a ni na czym polegała wiem że sterowało się tam małym stworkiem niczym pacman które wyglądało jak by jedno oko. Zjadało się tam to co było na mapie żeby przedostać się dalej, i rozsypać jakieś klocki ?


To też chyba zalezy w jakiej rundzie.


Można było kreować własne poziomy. Wiem że opis jest ciężki ale myśle że ktoś z was będzie coś wiedział. Ogólnie gra była szara czarna, raczej nie przejawiała kolorów.


Z góry dziękuje, i idę dalej szukać.



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...