Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Draven, co o nim sądzicie?


Andrew.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up Niezłe odmieniasz osoby :D

 

Nie zgodze się, jezeli słabo farmimy i skupiami sie tylko na jednym to gra nim jest bez sensu. Farma + łapanie tych topór + patrzenie co sie dzieje na mapie. Ja nie ogarniam takiej mechaniki, nafeedowany niszczy nawet w mid.

Opublikowano

Wyjasnie powody dla ktorego wygrales ta gre, a wiec:

 

- Popatrz farme Vi, widac ze wgl nie pomagala i nie gankowala(pod koniec chyba cos robila, ew umiala sie i farmic i gankowac )

- Draven to gowno

- Afkujacy jungler to nie koniec swiata, wystarczy wygrac na wszystkich liniach

- Malphite troll(chyba ze kupil trinity pod koniec)

- Orianna rozdzka wiekow, kolejny troll item

- Wygralibyscie to nawet 3vs5 patrzac na itemy gragasa.

To na tyle :D

Oczywiście nie zgadzam się z tym, parę killi w early/mid z nastackowaną pasywką i gra wygrana.
Opublikowano

Wcale nie jest trudny do ogarnięcia,trzeba po prostu nauczyć się łapać toporki,a tak po za tym to :

 

-dobry DMG

-dobre 1v1

-dobitka

-slow/odrzut

-bonus do szybkości ruchu/ataku

Opublikowano

Według mnie świetny adc, trzeba jednak łapać te topory i wykorzystywać jego pasyw. Bardzo mocny w late/mid game.

Opublikowano

MMA + Draven = chujowa miazga od early game.

 

 

A tak to:

 

- Łapanie toporów

- Nieziemski pasyw, czasami nawet 2k golda wyciągałem a tak to średnio z 1k

- Jego Boost do speeda z W i odnawia się jeśli złapiemy topora

- dobre globalne ulty ale trzeba ogarniać.

 

 

Jeśli tego nie umiesz to nim nie graj.

Opublikowano

Możliwe Up ale grałam nim kilka razy i jakoś nie przypadł mi do gustu .^^ a jesli wali w Ciebie ulti mozna z latwoscia tego ominać ; o

L7VaIos.jpg

Opublikowano

Grałem dzisiaj na Dravena, złożył tylko BT i IE a nikt już nie mógł go ubić :D Zdecydowanie mocna postać, wystarczy ogarnąć toporki i spamować z W

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

jest to ADC z chyba największym dmg oczywiście Z AA bo inaczej to chyba sivir co do dravena to dostał nerfa przed nerfem był o dużo lepszy ale teraz jest to przesada bo za dużo golda dostaje.Postać jak postać trochę trudny jest ale prawie każda postać jak się feednie w early to robi miazgę

Opublikowano

Draven wszedł znów do mety sądząc po ostatnich BotA. Zawsze robił spustoszenie i zawsze stałem za nim murem, jest po prostu zbyt silny. Tymbardziej jeśli grasz tak jak Cop we wczorajszych meczach jeśli oglądałeś, mianowicie stackujesz pasywke do 1000+ i robisz killa :3

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Czołowy ADC nic dodać nic ująć.

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu swojego forum dyskusyjnego?
Odezwij się a na pewno udzielę Ci pomocy!

Opublikowano

Możliwe Up ale grałam nim kilka razy i jakoś nie przypadł mi do gustu .^^ a jesli wali w Ciebie ulti mozna z latwoscia tego ominać ; o

chyba ze padniesz od tego ulta ktore tez bije milion.

sydno_eune_13_3_logo.png

Opublikowano

Jako ze jestem wielkim zwollenikiem globalnych snipe ultow-uwielbiam dravena.Przed reworkiem pasywki byl diablem,po reworku pasywki dalej mozna nim robic duzo,najlepiej draven duo bot np z leona i robisz gierke gdy sie nafeedujesz,mechanika lapania toporow jest bardzo ciezka na poczatku,ale jak sie ogarnie to jest terror.Draven jest poprostu ZAJEBISTY = ale ciezki.Imo najtrudniejszy adc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...