Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Potrzebne Pliki Zeby Grac Na Mysro


Kubiorek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Iz rejestracja jest zamknieta to moze macie konto a nie wiecie gdzie szukac pliki do Mysro TO DOBRZE TRAFILISCIE!!!

 

Na Poczatek

 

Client MySro

www.megaupload.com/pl/?d=O595B08B

 

Media Patcher

http://rapidshare.com/files/163511656/MediaPatcher.rar - RapidSher

http://www.sendspace.pl/file/0G3Lsq9m/ - SendSpace

 

Sro_Client

www.mysro.cn/dns/mysrobbs/tools/YC_sro_client.rar - Bez No DC

www.mysro.cn/dns/mysrobbs/tools/DC_sro_client.rar - Z No DC

Media.Pk2

http://www.sendspace.pl/file/8lHi2Moa/

Oficjalna strona Mysro

www.mysro.cn

 

AutoPot

http://rapidshare.com/files/299091518/Sro_AutoPot.exe.html - RapidShare

http://www.sendspace.com/file/x071hx - SendSpace

 

AutoParty

http://www.mediafire.com/?worttyjyyh4 - MediaFire

http://www.sendspace.com/file/4bgow7 - SendSpace

http://rapidshare.com/files/299093365/Auto_Party.zip.html - RapidShare

 

Rate:

Exp: 35x

SP : 35x

Gold : 10x

 

IP Serwera:

98.126.24.42

 

Jesli macie lagi wklejcie to w: C\Windows\system32\drivers\hosts

98.126.24.42 srlogin1.mysro.cn

98.126.24.42 srlogin1.171rf.cn

98.126.24.42 srlogin1.525u.net

 

Tutek zrobiony przez Kubiorek dla MPC Forum

:D (nie wolno kopiowac)

Stary dobry kooik :)

Opublikowano

Wszystko ok, tylko ja bym proponował tak :D

 

 

 

Client MySRO MegaUpload

 

MediaPatcher RapidShare || SendSpace

 

Sro_Client mysro.cn[bez NoDC] || NoDC

 

Media.Pk2 SendSpace

 

Oficjalna strona Mysro MySro.cn

 

AutoPot RapidShare || SendSpace

 

AutoParty MediaFire || SendSpace || RapidShare

 

Client MySRO [url="http://www.megaupload.com/pl/?d=O595B08B"][color="red"][b]MegaUpload[/b][/color][/url]

MediaPatcher [url="http://rapidshare.com/files/163511656/MediaPatcher.rar"][color="red"][b]RapidShare[/b][/color][/url][url="http://www.sendspace.pl/file/0G3Lsq9m/"][color="red"][b] || SendSpace[/b][/color][/url] 

Sro_Client
[url="http://www.mysro.cn/dns/mysrobbs/tools/YC_sro_client.rar"][color="red"][b]mysro.cn[bez NoDC][/b][/color][/url][url="http://www.mysro.cn/dns/mysrobbs/tools/DC_sro_client.rar"][color="red"][b] || NoDC[/b][/color][/url]

Media.Pk2[url="http://www.sendspace.pl/file/8lHi2Moa/"][color="red"][b] SendSpace[/b][/color][/url]

Oficjalna strona Mysro[url="http://www.mysro.cn/"][b][color="green"] MySro.cn[/color][/b][/url] 

AutoPot[url="http://rapidshare.com/files/299091518/Sro_AutoPot.exe.html"][b][color="red"] RapidShare[/color][/b] || [/url][url="http://www.sendspace.com/file/x071hx"][b][color="red"]SendSpace[/color][/b] [/url]

AutoParty[url="http://www.mediafire.com/?worttyjyyh4"][b][color="red"] MediaFire[/color][/b] || [/url][url="http://www.sendspace.com/file/4bgow7"][b][color="red"]SendSpace[/color][/b] || [/url] [url="http://rapidshare.com/files/299093365/Auto_Party.zip.html"][b][color="red"]RapidShare[/color][/b][/url]

//////////////////////////

 

@DOWN: Nie, przecież napisał w 1szym poście ^^

350x19_1261406460_35806.gif

 

podtastmpc.png

Opublikowano

#2Up

Iż rejestracja jest zamknieta to moze macie konto a nie wiecie gdzie szukac pliki do Mysro TO DOBRZE TRAFILISCIE!!!

Czytanie ze zrozumieniem....

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Pytanie...

Mam aktualnie Sjsro na kompie,client jest ten sam co zdarzylem zauwarzyc 1.091.

Wystarczy sciagnac media.pk2 i nadpisac? ,a moze przeinstalowac i wgrac nowe media?

rocnl9.jpg..VS..14710213hn9.jpg
Opublikowano

Wywala blad sro_client i w ogole jakies dziwny start Silkroad.exe

Niestety.Zrobilem media patcherem IP Serwera: 98.126.24.42 [/color]

Chyba trzeba clienta sciagac? bo oficjalan strona nie dziala,zeby sciaganc sro_client

rocnl9.jpg..VS..14710213hn9.jpg
Opublikowano

Po:

1.Słaba oprawa graficzna, jakieś urozmaicenie !

2.Jest już o tym :) Jak zrobisz MYSRO+SJSRO to podepnę, tylko postaraj się ;).

Opublikowano

Dobra kumpel pomogl.Juz wszytsko smiga :)

 

Wyjasnie prosciej.Jakby ktos mial ochote pograc na Mysro a gral wczesniej na Sjsro to wystarczy sciaganac media i nadpisac.Media patcher niewystarczy.

 

Maly Offtop,ale mysle ze zainteresuje innych.

Gralem na wszytskich privach i wszedzie byly lagi,servery crowed,albo czeste crashe.Na mysro server jest zawsze easy/populated,nie ma takich lagow,sa tylko freezy od czasu do czasu jak na straym ecsro lub fembri.Jedyny minus to przewaga TR i BR,oraz edit chary przez GM.Wiekszosc osob na servie ma suny i ciezko na pvp lub jobach nie wspominajac juz o unikatach :) Takze bez $ lub konta z dobrymi itemami nie ma sensu grac,no chyba ze ktos ma tam kolegow,albo lubi samemu sobie expic z nudow :) to tyle.

rocnl9.jpg..VS..14710213hn9.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...