Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

---=|[NajsCraft] SkyBlock 1.7.2 ! |III Edycja| servera NajsCraft już wystartowała ! Non-Premium ! Zwiększony exp i drop ! Rekrutacja ON !


KoXi_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg NajsCraft


informacje2.png


strzalka.gifTYP: SkyBlock 1.6.4


strzalka.gifSloty: 20


strzalka.gifIP: n1.csrv.pl:16836


strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzęta: Tak


strzalka.gifPvP: Tak


strzalka.gifPremium: Nie


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifBialaLista: Nie


Administracja4.png


[Właściciel] KoXi, [Admin] FOXxx_PL, [Architekt] Melon225, [AdminForum] Krytykowany | Rekrutacja ON |

 


pluginy2.png


Zwiększony exp oraz drop z cobbla ! Na arenie pvp za zabicie dostajesz okolo 10 lvli i kase !

 


InformacjeDOT2.png


Zapraszamy na III edycje NajsCraft Skyblock ! Mamy wspaniały spawn zbudowany przez jednego z najlepszych budowniczych w Polsce !System walk na arenie pvp jest rozbudowany jak i sama arena, nowe unikalne wyspy oraz ciekawe Centrum Handlowe ! Można uczestniczyć w wielu wspaniałych konkursach na forum oraz w grze ! Do wygrania Vipy, SuperVipy oraz różne ciekawe przedmioty!

SPAWN

uz4c.png

MIEJSCE SPAWNU

3i8n.png
CENTRUM SPAWNU

1916.png

CENTRUM HANDLOWE

p70m.png
WNĘTRZE CENTRA HANDLOWEGO
urkq.png
ARENA PVP
fi1o.png

Server ON

1.6.4

Opublikowano

Po wiem tak: ZAPOWIADA SIĘ MEEEEEEGA. czekam z niecierpliwieniem , licze godzinki ;3

Potem wstawie tu opinię :D bede 1-wszy ;D

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

serwer spoko ale temat pewnie do kosza poleci za chwilkę zgłosiłem zakaz linkó do forum w Reklamie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Otwarcie serwera przesuwamy na godzinę 19:10, trwają prace ostatnie dokończenia. W zamian za waszą cierpliwość pierwsze DWIE osoby teraz dostają Vipa na start ! :)

Opublikowano

Otwarcie serwera przesuwamy na godzinę 19:10, trwają prace ostatnie dokończenia. W zamian za waszą cierpliwość pierwsze DWIE osoby teraz dostają Vipa na start ! :)

Ja mam cały czas zamiast np White-lista i ze nie moge wbić to mam takie coś Cytuje ''Failed to login:Invalid session(try restarting your game)'' Restartowalem gre 15 razy ... na 2 laucherach w tym na premium . ;/

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

NO NIE! DALEJ TO MAM! a juz jest off WL ;/\

@edit wczoraj przecierz mi działało pamietasz wbilem na chwile ...

Ja nie ogarniam ... tylko u cb tak mam :(

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

Wszyscy Gracze co probowali dolaczyc i nie mogli najprawdopodobniej musza uzywac tego ip co teraz jest dostepny tylko !

Opublikowano

@2up o czym ty mowisz?! ja oba mi niedzialają... java,reistal minecrafta , wylaczenie kompa nic nie dziala

to wina servera na internecie jest mnustwo po ang takich spraw i wina lezy po stronie servera ;/ nie jestem chyba jedyny bo gra malo osob .

 

@edit zmień nazwe i IP to powinno pomóc tak piszą.

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

Nie wiem dlaczego tak jest, pare osob gra i dziala im ;/


Z tego co sie dowiedzialem server musi byc na wersie 1.6.4 zeby nie sie nie psolo bo to wina servera na 1.7.2. Zmieniam wersje na 1.6.4. Do jutro powinno wszystko dzialac.

Opublikowano

Up to jest pewnie administracja.


Ja bym zrobił reseta serwerka


ustaw sobie wersjje 1.6.4 i zobacz

 

ja prubowałem i serwer costam costam

sory za orto ale pisze szybko

Opublikowano

No spoko ale to na 1.7.2 bedzie czy 1.6.4 i postaraj sie szybko jutro jest wigildia od 16:00 jestem ''nie dostępny'' wiec nawet dla mnie mozesz o 7:00 rano włączyć.

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...