Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft Server [KeiCraft] [10 slotów (narazie) ] [Bezpremium] [Hamachi] [Beta-Testy]


kubaimati3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszyskich!

Robie server jest narazie w Fazie BETA-Alpha

 

Udostępniam Beta-testy żeby wiedzieć co poprawić i jak się to bendzię sprawdzało...

 

Sieci (5 Narazie) Hasło do sieci:123

 

Sieć :ServerKei1 hasło:123

Sieć :ServerKei2 hasło:123

Sieć :ServerKei3 hasło:123

Sieć :ServerKei4 hasło:123

Sieć :ServerKei5 hasło:123

 

 

Rekrutacja na Adminów,moderatorów,

 

 

PIERWSZA OSOBA MA VIPA :D


Jakie ostrzeżenie wyślecie tym razem? ADMINI!

6y8m.jpgCicho Panie,wyłudzam Like!

Opublikowano

W Poniedziałek bendzię Event + Arena Pvp

 

Piszcie co dodać

Jakie plugliny

co i jak :D

6y8m.jpgCicho Panie,wyłudzam Like!

Opublikowano

Areny Pvp skoczone NetherPvp i KopalniaPvp + niespodzianka w warpach :D

6y8m.jpgCicho Panie,wyłudzam Like!

Opublikowano

Struktury dodane :-O załaczam ss :D

 

 

 

 

 

 

Spawn...

 

 

1ib6.png

 

 

Lista Pluglinów

 

 

 

zkkm.png

 

 

 

KOWAL

 

g2fo.png

 

 

 

STRUKTURY :

 

 

 

 

u8b1.png

 

 

 

 

x2rg.png

 

 

 

5xul.png

 

 

 

opy3.png

 

 

 

 

ysgh.png

 

 

cseu.png

I WIELE WIENCEJ! Miasteczka NIEDŁUGO !!!!!!!!!!!!!!

 

 

Pozdrawiam :-)


POTRZEBNY ADMIN ,MODERATOR, BUDOWNICZY

 

 

Narazie mamy:

2 HeadAdminów

1 budowniczy

....


Piszcie czy dodać Pluglin DayZ

Dodaje on:

 

- Bandaże

- życie się nieregeneruje leczymy się lekami

- zombie są silniejsze i szybsze

- można połamać sobie nogi

- Pragnienie

- ZOMBIE sie niepalą!'

 

 

I JEST ich wiencej niż zwykle


ref

6y8m.jpgCicho Panie,wyłudzam Like!

Pomocnik
Opublikowano

kolejny tuman który stawia serwer na 10 slotów gratulacje będziesz miał tłumy na servie zarobisz w ciul kiasy niech wszyscy biorą z Ciebie przykład...

Ps. mega zajebiste budynki na servie, jest ich tyle że można się zgubić + do tego blask ich piękności...

Opublikowano

czytać umiesz?

Beta-alpha

 

 

A POZATYM to niewszyskie budynki

6y8m.jpgCicho Panie,wyłudzam Like!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...