Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Postawić Serwer Dla Siebie? Czyli Że Gram Sam.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!

 

Czy wie ktoś jak zrobić taki serwer? :rolleyes: Ze gram sam nikogo innego na serwerze nie ma. Jest taka mozliwosc postawienia takiego serwa?

 

Z góry ThX!

Pozdro!

Opublikowano

A nie lepiej zrobić taką sieć na hamachi ,że nikt nie wejdzie?

 

Ale taki jak ty chcesz był ;D

Tylko go znaleść nie mogę

1282649553-U148832.jpg

Opublikowano

tak :P normalnie na hamachi stawiasz tylko nie podajesz nikomu sieci ani hasła :) wtedy nie musisz włączać hamachi i jak ci neta rozłączy albo jakaś awaria to możesz grać :)

Opublikowano

Najlepiej jest tak jak Zuleer napisał robisz normalny serwer tyle że nikomu sieci na hamachi nie dajesz i bez problemu grasz. Ja pamiętam jak kiedyś mi net padł wszystkich z serwa walnęło a ja zostałem i normalnie mogłem grać :P

Opublikowano

czyli z karta loopback mam to zrobić?

 

neta mam teraz za slabego z 4mb/s mam 512kb/s z powodu awarii w mojej miejscowosci i laguje mnie troche na obecnym necie

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

EJ DAJCIE NOWY PORADNIK PLSS KAZDY TOPIC MUSI MIEC Qrwa ZdJ Odświezone...

 

 

Niedługo bd miał ostrzeżenie bo Qrwa wQrwiony jestem na ten hosting niech gummis czy jakos tak odswiezy albo dancer...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...