Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[START: 22.12.2013r o 15:00] WAR OF GLORY exp: 1000x drop: 60%


Rboy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1382819_595988320442302_439124427_n.jpg

[...] Stojąc na skale spojrzeli za siebie. Koło jaskini działy się teraz dantejskie sceny. Kolejne hordy potworów próbowały przedrzeć się do góry, tratując lub dosłownie rozrywając na kawałki swoich sparaliżowanych współbraci. Widok poszarpanych i tratowanych zwłok na tle brunatnych od krwi skał połączony z dzikim wyciem wyglądał w świetle księżyca tak obrzydliwie i makabrycznie zarazem, że DarkKnight splunął w przepaść i mruknął sam do siebie : "Obrzydlistwo.". Nie czekając dłużej ruszyli do odkrytego przez niego przejścia. Z trudem przeszli przez wąski, ciemny korytarz i ruszyli wąwozem. Kolejne zakręty sprawiały, że serca biły im mocniej... Czy za załomem skały będzie dalsza droga, czy też wąwóz okaże się ślepy i trzeba będzie wrócić na górę ? Tymczasem wąwóz był coraz głębszy i w pewnym momencie przestało go oświetlać światło księżyca. Tylko ciemny błękit na wąskim skrawku ponad nimi świadczył o tym, że wciąż są pod otwartym niebem. Zapalili pochodnie - teraz nie bali już się, że ich światło może ściągnąć monstra. Po kolejnym zakręcie przeszli, a właściwie przecisnęli się przez wyjątkowo wąski korytarz i ich oczom pokazało się najdziwniejsze miejsce, jakie widzieli w imperial guardian fort[...]


WAR OF GLORY MEDIUM RATE SERVER

exp: 1000x drop: 60%

Start Serwera 22.12.2013r Godzina: 15.00 !!! Zapraszamy

UWAGA! Brak pentagramów ! Wersja ex700 plus okrojona do S6EP3 na życzenie graczy !



igcnlogo.png

configuration.png


Adres strony:

http://warofglory.pl

Rejestracja:

http://warofglory.pl...age_id=register

Exp: 1000x | VIP : 1500x | GOLD: 2000x
Drop: 60 | VIP: 70
HP Mobow: 100 | VIP: 100 | GOLD:100
Reset: 400lvl (Staty zostają, Grand Reset na 70rr, w zamian 500pkt do Web Shopu),koszt resa to 50000000zen
Gildia:180
MG: 220
DL: 250
SU: od 1 lvl
RF: od 1 lvl
Max level Itemka: +15+28


jewels.png


Bless: 100 | VIP: 100%
Soul: 50 | VIP: 100%
Soul + luck: 75 | VIP: 100%
Life: 50 | VIP: 100%



events.png

Blood Castle: TAK
Devil Square: TAK
Chaos Castle: TAK

Illusion Temple: TAK
Castle Siege: TAK
Cry Wolf: TAK
Nightmare Event: TAK
Hatchery Event: TAK
Doppelganger: TAK
Imperial Fort: TAK

Last Man Standing:TAK


downloads.png

Download:

http://medium.warofglory.pl...ge_id=downloads

administration.png


ADMINISTRACJA

Head admini: Glory, JULKA, Tomcio


GAME MASTERZY

NewbieS


other.png


Inne dodatki na naszym serwerze:


DODATKI WWW:


- webshop

- wymiana ren na WCoinP

- wymiana Goblin Pointow na WCoinP

- reset skill tree

- przeniesienie postaci do Lorencii

- zamiana creditow na WCoinP

- Reset i Grand Reset

-Vote system - głosuj i dostawaj pkt do xshopa

- pełna integracja z payu, paypalem, homepayem

i wiele wiele więcej !


DODATKI W GRZE:

- poprawne wyświetlanie lvl pod C !!! (nie sumuje master lvl z lvl)

- rozdzielczość HD !!!

- w budownie kamera 3D

- calkowicie customowy xShop ! fenriry wszelkiego rodzaju, ringi fo, wingi fo 2, 2,5 i 3rd, masa rzeczy i dodatków ułatwiających grę, wszystko za WCoinP

- Zlap ducha, który ukrył sie na arenie i zdobądź WCoinP !

- Last Man Standing - Badz najlepszy, wygraj ze wszystkimi i wygraj cenne nagrody ! (nowy event w grze)

- Illusion Temple- niech twój fenrir zamieni sie w GOLDa !

- LOCK SYSTEM !!! Zabezpiecz swoje hasło przed złodziejami, nieuczciwymi "kolegami"

- Wingi 2,5 LVL

- Nowe bronie z Ex700Plus

- Nowe sety socket !

- Zdobywaj punkty WCoinP za wygrane eventy !

- Lucky Itemy !!!

- Marry system

- Az 10 dodatkowych depozytów !


... i wiele wiele wiecej znajdziesz na naszym serwerze.

Zapraszamy !

Opublikowano

Częste eventy, doświadczona administracja, wiele nowości. To różni nas od innych serwerów. Zapraszam! Jesteśmy dostępni 24/7 !

Opublikowano

z tego co widzę po publikacji to serwer nastanowiony na $ ;)
Ale publikacja godna zainteresowania, sprawdzę czy wszystko takie kolorowe jak piszecie! :D

b6y2zc.png

:783_heart_decoration:  Music - Games - Tattoo's - Muscle car's   :783_heart_decoration:

Opublikowano

Grałem na serwerze 2 miesiace dorobilem sie FO seta itp. wydałem 30zł na gVipa, a itemki za gr miałem. Po 2och miesiacach Admin stwierdził ze robi res acc, skasował itemki z których cieszyłem sie zaledwie 3 CS'y. Podobno były dupowane itemki dlatego res serwa, ale przeciez mozna było zrobic cos by blokowalo dupowanie jakiegos guarda albo cos oraz mozna bylo dawac bana tym co dupowali to by im sie odechciało. A admin walniety i robi wszystko dla kasy.

 

NIE POLECAM

Rboy----"Częste eventy, doświadczona administracja, wiele nowości. To różni nas od innych serwerów. Zapraszam! Jesteśmy dostępni 24/7 !"Twoj post jest smieszny, przez 2 miesiace jak siedizałem na serwie odbyły sie tylko 3 albo 4 lepsze eventy, niektóre eventy byly o 10s/b, albo o zloty klucz ktory otwierał skrzynke, takie rzeczy mozna zdobyc w kilka minut dropiac.... Administracja niewiadomo skad wzięta, byly wybory, ale nikogo nie wybrano.Pozdrawiam i jak cos piszesz to staraj sie nie kłamac..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...