Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zostane]Technikiem Forum bądź GM by EltseN


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.



Zostanę Technikiem forum oraz GM.



Oferuję :



~ Postawienie forum na silniku Mybb lub IPB,


~ konfiguracja forum,


~ opiekę nad forum,


~ zajmowanie się TS3 oraz Supportem( pomoc userom )


~ podstawowe obowiązki GM ox,eventy itp. ,



Oczekuję :



~ Rangi TGM/GM w grze, rangi na TS3, administratora na forum ,


~ doświadczonej ekipy ,


~ w miarę skończonego projektu ,



Teraz coś o mnie :




Więc tak nazywam się Adrian ,mieszkam w Kielcach, na co dzień staram się uczyć ale poświęcam czas na Metin2 i inne rozrywki.Mam 15lat. Myślę że tu liczy się rozum oraz zachowanie a jestem spokojną, miłą, kulturalną oraz szczerą osobą, która ma stalowe nerwy oraz umie zachować zimną krew. Znam silnik Mybb oraz IPB w skali 10/10 ;) Znam podstawowe komendy GM, potrafię robić eventy itp. Mam bardzo dobry kontakt z graczami.



Kontakt :


GG : 41460778







3326577568.png

Opublikowano

Jak znasz tak dobrze silnik MyBB/IPB to powinieneś być na światowej czołówce. Bo jak dotąd nikomu nie udało się w pełni rozszyfrować tego silniku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...