Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-=| Ziv-Craft |=- [1.6.4] [WYSTARTOWAŁ] [SV+FRAKCJE] [ZWIEKSZONY EXP] [STATYSTYKI] [RANKING] ZAPRASZAMY!


MCGamer14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

!
!
!
!
!

15qwysn.png

2dser2a.png

IP: zivcraft.maxc.pl lub 213.189.52.223:29264

2rge0as.png

Typ: Survival+Frakcje

Sloty: 40

PvP: Tak

Zwierzęta: Tak

Potwory: Tak

Nether: Tak

nedkso.png

Wlasciciel

NarkotyczekPL

Administratorzy

MortalShadow

General_Wojciech

5xslc0.png

Diament: 1.1%

Zelazo: 2.3%

Zloto: 1.8%

Emerald: 0.9%

TnT: 0.3%

Perla Endermana: 0.1%

Exp jest ZWIEKSZONY !


Zapraszamy !

Opublikowano

NIE POLECAM SERWERA TEN ADMIN W OSTATNICH 3 EDYCJACH SERWERA ROZDAWAŁ KOLEGOM EQ NP STAKOWANE POTKI...

NIE POLECAM W OSTATNIEJ EDYCJI SPECJALNIE ZABIJAŁ GRACZY ŻEBY KUPOWALI VIPY

Opublikowano

Zapraszam do lektury!

 

Otóż na serwerze jest pewnien admin który rozdaje przedmioty kolegom z gildi Virtual.

Gdy około północy zaczeło się oblężenie zamka Tiger'a AO oni używali nie swojego eq lecz od admina

później admin zbanował mnie i chyba także Tiger'a za to że nie chciał by on ujawnił screeny na których on jest.

 

KATEGORYCZNIE TEGO SERWERA NIE POLECAM!

 

~karoz5509

Miska-Craft.ench.pl - OTWARCIE 5 grudnia godzina 19 ! Survival + Gildie ! Zapraszamy !


 

Opublikowano

Ten Admin nazywa się MortalShadow :)

Owszem rozdawał itemy z kolegami z gildi zabijalismy jednego typa co byl w lawie ok. 10 min .

Zamek mieli caly z obsydianu , zresztą zobaczcie ss'y ;)

Narkotyczek zobacz ss'y i proszę o odbanowanie TigerAO , RabbitTM , ZielkuZielku i kolege wyżej ;)

 

Zapraszam do oglądania ! ;D

 

post-713981-0-14006500-1387756586_thumb.png

post-713981-0-27383500-1387756592_thumb.png

post-713981-0-76703700-1387756601_thumb.png

post-713981-0-55166800-1387756610_thumb.png

Opublikowano

Możecie mnie odbanować? mój nick KAROZ5509

 

dostałem bana od tego frajera MortalShadow za nic....

Miska-Craft.ench.pl - OTWARCIE 5 grudnia godzina 19 ! Survival + Gildie ! Zapraszamy !


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...