Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Navi na Ascarial.pl, Wywalanie KD masakry, tony EQ na max Lvl.


NiszczymyWszyst

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na propsie :)

 

Ascarial - n'te gunwo od Azprime i całej familii z Gdyni :D

Fajny film, liczę na więcej produkcji z Twojej strony =]

footer_logo.png

Opublikowano

Całe eq z navi już usunięte, także serwer stoi i ma się dobrze :)

To co jest na filmie to nie wszystko. Rozdawaliśmy truty, kupowaliśmy przedmioty z shopów, stalki +9 bojowe +9 poszły do kilkuset osób, oczywiscie przed calym nagrywaniem bo wiedzielismy ze jak bedzie to naglosnione to kazdy bd wiedzial co i komu dawalismy, a wiec akcja przed sie przydala. sami mielismy takze kilka paczek eq ktore dzisiaj rozdalismy po cichu. btw. endymion zmien passy do tej bazy bo po wlamie nadal sa takie same, a chyba kolejnej afery nie chcesz prawda? poza tym fajne logi z handlu przedmiotami dla topki macie oby wiecej takich akcji to zaraz 99 bd na serwie. przyznaj sie, topce tez lv wbijaliscie za filmy na youtube?

Opublikowano

Na propsie :)

 

Ascarial - n'te gunwo od Azprime i całej familii z Gdyni :D

Fajny film, liczę na więcej produkcji z Twojej strony =]

 

Rapils śmieciu jak tam client na Evelen?

 

@top

 

EQ z navi usunięte, zapraszamy na serwer!

może, może nie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...