Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Da jakoś rade się odbanować?


K4miloPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka. Wiem ze tego typu tematy byly wiele razy ale co zaszkodzi jeszcze raz :p

 

Pyt. Da rade jakos sie odbanowac z T4G blacklist, GGC? Powod dla ciekawskich? Prosze. Wlam na konto i uzycie hackow na moim koncie. ;_;

K4milo%20PL.png

Opublikowano

raczej nie bo i tak ci nie uwierzą że ktoś ci wbił na konto i używał aima czy wh ale nie zaszkodzi spróbować ;)

 

mieć takie konto i uzywać hacków...

Opublikowano

Nawet nie próbuj, bo tam są wieksze dzieci niż na forum. Włam? Cóż, nie masz szans na ub, chyba że poprosisz ea o logi z konta i dasz jasne dowody, że wtedy podczas włamu cie nie było w domu.

A tak to uznają, że ty hackowales i nie uznają kłamstw o włamie.

                           

Opublikowano

Przegladalem twoj profil i widze ze dalej masz %HS spory a ban byl wreczony w styczniu tak ze dalej ciskasz na wspomagaczach

Szkoda czasu na pisanie bo nie dostaniesz UB

Opublikowano

Zacznijmy od tego, że nawet jeżeli konto ma czyste staty to i tak ma bana, jeżeli jest już ban od GGC za cokolwiek - np. modyfikację plików, jeżeli ktoś złoży apelację to odpowiedź jest zawsze ta sama - najpierw musisz zdjąć bana od GGC.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...